Eyyübiye Belediyesi temizliği önemsiyor...

Eyyübiye Belediyesi temizliği önemsiyor...
banner206
30 Mart yerel seçimlerinin ardından 3 aya yakın bir süredir hizmet vermeye başlayan ve yeni kurulan Eyyübiye Belediyesi, ilçede temizlik işlerine yoğun ilgi gösteriyor.

Birçok çarşı pazarı Eyyübiye ilçe sınırlarında barındıran Eyyübiye Belediyesi, tarihi dokuları, ilçe halkına ve özellikle gezi amaçlı gelen yerli ve yabancı turistlere daha temiz göstermek adına 7/24 temizlik personelleriyle birlikte durmaksızın çalışıyor.

Kunduracı, Dabakhane, Keçeci, Tütüncü, Ucuzluk, Attar, Eskici, İsotçular, Kuyumcular gibi birçok tarihi çarşıyı bünyesinde barındıran Eyyübiye Belediyesi, bu çarşı pazarlarda gündüz kaba temizlik işlerini yürütüyor, gece ise sabah saatlerine kadar ince temizlik yaparak titiz bir şekilde çalışıyor.

Kundura Pazarı bölgesinde temizlik işlerini sürdüren Eyyübiye Belediyesi Temizlik İşleri Personellerinin çalışmaları esnaf tarafından da beğeni ile karşılanıyor.

Kunduracılar Pazarında her Pazartesi ve Cuma günleri yapılan Bereket duasına geçtiğimiz günlerde katılan Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, burada esnafın sorunlarını yerinde tespit etme imkanı da bulmuştu. Başkan Ekinci, esnaftan gelen sorunları ilgili birimlere bildirerek çözümü noktasında gerekenlerin yapılmasını istemişti.

Pazarın ışıklandırma ve havalandırma gibi birçok sorunu olduğunu dile getiren çarşı esnafının sıkıntıları bugün itibariyle giderilmeye başlandı.

Güncelleme Tarihi: 24 Haziran 2014, 15:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner278

banner277