Eyyübiye’ye yeni yollar kazandırılıyor

Eyyübiye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri ilçenin yol ağını genişletmek adına gece gündüz demeden çalışmalarını sürdürüyor.

Eyyübiye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri ilçenin yol ağını genişletmek için çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Merkez ve kırsal ayırımı yapmadan çalışmalarına devam eden ekipler ilçe genelinde stabilize yol, kilitli beton parke döşeme işlemi ve basamak çalışmalarını hızlı bir şekilde sürdürüyor. Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri son olarak Direkli mahallesinde yaptığı çalışmalarla ilçeye yeni yollar kazandırırken diğer yandan Haleplibahçe mahallesinde basamak ve kaldırım çalışmalarıyla ilçeye estetik görünüm kazandırıyor. Eyyübiye Belediye Fen İşleri müdürlüğüne bağlı ekiplerin ilçenin dört bir noktasındaki hummalı çalışmalarıyla ilgili açıklama yapan Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, vatandaşların yeni yol taleplerini anında yerine getirdiklerini söyledi.

Ekiplerin son olarak Direkli mahallesinde yeni yol açma çalışmalarını sürdürdüklerini belirten Başkan Ekinci, ‘’Direkli mahallesindeki yeni yerleşimlerle ilgili vatandaşlarımızın yol talepleri vardı. Tabii yol çalışması yapılabilmesi için alt yapıların bitirilmesi gerekiyor. Alt yapı konusunda da, alt yapı hazırlıkları bitirildi. Şuanda yol açma çalışmalarına ekiplerimiz başladı. Dolayısıyla oradaki insanlarımızın daha öncede beklediği ve şuanda bitirilmesi noktasında da yoğun talepleri olan yol çalışmaları da kısa bir sürede Direkli mahallemizde bitirilmiş olacaktır. Bu bitirilecek yol çalışmaları ile beraber insanlarımızın evlerine, işyerlerine kolay bir şekilde gitmelerini sağlamış olacağız.” Dedi.

Güncelleme Tarihi: 09 Nisan 2016, 13:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142