Geçgel'den Cumhuriyet Bayramı mesajı

Geçgel'den Cumhuriyet Bayramı mesajı
banner206

Şanlıurfalı İş Adamı Feridun Geçgel, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramının 98. yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Şanlıurfalı İş Adamı Feridun Geçgel, yayınladığı mesajında, Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının bütün yokluklara rağmen zaferle taçlandırdığı Kurtuluş Savaşı sonrasında, “En Büyük Eserimdir” diyerek bizlere emanet ettiği Cumhuriyetimizin 98. yılını kutlamanın gururunu yaşadığımızı belirterek, şu ifadelere yer verdi:

“Bizler istikbalimizin simgesi olan Cumhuriyeti ve kazanımlarını korumak ve daha ileri noktalara taşımak için daima çalışacağız. Yoksulluklar içerisinde dahi tarihimizi şanla şerefle dolduran atalarımızın, bizlere ulaşılmasını hedef olarak gösterdiği Muasır Medeniyetler Seviyesine erişebilmek için azim ve kararlılıkla mücadele edip vatanımızı ve milletimizi hak ettiği seviyelere taşıyacağız. ‘Ya istiklal ya ölüm’ diyerek hürriyetine sahip çıkan ecdadımıza layık olabilmek için bizler de ilelebet bağımsızlık mücadelemizi sürdüreceğiz.

Bu duygu ve düşüncelerle Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, İstiklal Harbimizin kazanılmasında öncülük eden bütün kahramanlarımızı yâd ediyor, Cumhuriyet Bayramımızı bir kez daha kutluyorum.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142