Gülebak ve Çelik Ailesinin Mutlu Günü

.

Gülebak ve Çelik Ailesinin Mutlu Günü
banner206

Şanlıurfa Çalışan Gazeteciler Dernek Başkanı Tahir Gülebak’ın  Gazeteci kızı Ayşe Gülebak, yapılan muhteşem bir düğünle dünya evine girdi.

Çamlık Düğün salonunda yapılan muhteşem düğüne, Şanlıurfa Valisi Güngör Azim Tuna, Cumhuriyet Başsavcısı Uğurhan Kuş, Şanlıurfa Büyükşehir belediye Başkan vekili Nihat Kılıç, Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, AK Parti milletvekilleri Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba, Mehmet Ali Cevheri, Karaköprü belediye Başkanı Metin Baydilli, Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, Cuma Ağaç, Gazeteciler, siyasetçiler, bürokratların yanı sıra yurt içinden ve yurt dışından çok sayıda davetli katıldı.

Akşam saatlerinde başlayan düğün töreni Genç çiftin salona gelmesiyle başladı. salona gelen Damat Bahattin Çelik ve Ayşe Gülebak, meşale ve konfetilerle karşılandı.

Gazeteci Gelin Ayşe Gülebak ile mimar Bahattin Çelik'İn Nikahlarını Karaköprü belediye Başkanı Metin Baydilli kıydı. Gelin ve damadın Şahitliklerini AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba Şanlıurfa Valisi Güngör Azim Tuna, Cumhuriyet Başsavcısı Uğurhan Kuş, Şanlıurfa Büyükşehir belediye Başkan vekili Nihat Kılıç, Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci yaptı. Nikah cüzdanını Şanlıurfa Valisi Azim Güngör Tuna geline verdi.

Nikah törenin ardından ilk dans için sahneye çıkan Çifte dolar atma yarışı başladı. Düğün törenine gelen çok sayıda misafir, yanlarında getirdikleri dolar banknotları ceplerinden çıkararak gelin ve damadın üzerine saçmaya başladılar. Yere saçılan dolarlar, görevliler tarafından yerden avuçlanarak toplandı.

Misafirlere yöresel yemek zerde ve kuzu içi pilav ikram edildi. Davetliler Gelin ve damada Altın ve Türk parası taktılar taktı, geline ise çok yüklü miktarda altın takı takıldı. düğün Urfa sıra geçişi ekibinin bir birinden güzel türkülerle son buldu.

Mutlu günlerinde yanlız bırakmayan dostlarına teşekkür eden baba Tahir Gülebak: " Düğünümüze gelen ve bizleri onurlandıran misafirlerimiz, akrabalarımıza ev dostlarımıza teşekkür ediyoruz" dedi.

 

Güncelleme Tarihi: 27 Nisan 2017, 11:55
YORUM EKLE
YORUMLAR
mehmet Altun
mehmet Altun - 5 yıl Önce

Allah mesut bahtiyar etsin. Her iki aileyi de tebrik ederim. Mehmet Altun-Bakkalbaşı

mehmet altun
mehmet altun - 5 yıl Önce

MaşaAllah. Tebrik ederim Allah mutlu ve mesut etsin. mehmet Altun-Bakkalbaşı

SIRADAKİ HABER

banner195

banner142