Haliliye'de çocuklar fidan dikti

.

Haliliye'de çocuklar fidan dikti
banner206

Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol’un “yemyeşil Haliliye” hedefiyle ilçe genelinde ağaçlandırma çalışmaları kapsamında ilk ve ortaokul öğrencileri, Osmanbey Kampüsü’ne fidan dikip can suyunu verdi.

Haliliye Belediyesinin, Harran Üniversitesi, Orman Bölge Müdürlüğü ve TEMA Vakfı işbirliğiyle ilçenin yeşillendirilmesi ve çocuklara ağaç sevgisi bilincinin aşılanması için Osmanbey Kampüsü’ne etkinlik düzenlendi. Yaklaşık 400 öğrenci ve öğretmenleri ile Şanlıurfa Orman Bölge Müdürü Ahmet Ünver, Rektör Prof. Dr. Ramazan Taşaltın, Tema Vakfı Şanlıurfa Yönetim Vakfı üyesi Ercan Şakir ve Haliliye Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürü Şahin Göncüoğlu ve işçiler katıldı. Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından açılan alanlara, öğrenciler kendilerine verilen fidanları dikerek can suyunu verdi.

Çocuklara ağaç sevgisinin aşılandığı etkinlikle ilgili açıklama yapan TEMA Vakfı Yönetim Kurulu üyesi Şakir, etkinlikte kendilerine yardımcı olan Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol’a ve ekibi ile işbirlikçilerine teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 24 Şubat 2017, 14:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142