Haliliye’de yeni yollar hızla artıyor

.

Haliliye’de yeni yollar hızla artıyor
banner206

Haliliye Belediyesi, ilçede alternatif yollar oluşturmak ve yol ağını genişletmek amacıyla yeni yol açma çalışmalarına hızla ilerliyor.

Haliliye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, ilçe genelinde yeni yol açma, stabilize ve parke yapım çalışmalarına devam ediyor. Merkez ve kırsal mahalle ayrımı yapmadan çalışmalarını devam ettiren Fen İşleri Müdürlüğü, bu kapsamda hem ilçedeki yol ağını genişletiyor hem de alternatif yollar oluşturarak ilçe halkının hizmetine sunuyor.

Fen İşleri Müdürlüğü, Devteşti Mahallesi’nde henüz yapılaşmanın olmadığı 9652, 9704 ve 9707 sokaklarda yeni yol açma çalışmalarına devam ediyor. Ekipler, ayrıca Ahmet Yesevi Mahallesi 9845, 9853 ve 9821 sokaklarda da yeni yol açma çalışmalarını sürdürürken, her iki mahallede de bu çalışmaları kısa sürede tamamlamayı hedefliyor. Yapılaşmanın olmadığı alanlardaki yol açma çalışmalarının tamamlanmasının ardından ekipler, stabilize veya kilitli beton parke döşemesi yaparak yolları vatandaşların kullanımına sunacak.

 

KONUKLU’DA VATANDAŞLAR BAŞKAN DEMİRKOL’A TEŞEKKÜR ETTİ

Konuklu kırsal Mahallesi’nde ise yapılaşmanın olmadığı imarlı alanlardaki yol açma çalışmaları sürdürülüyor. Ekipler, iş makineleriyle devam ettirdikleri çalışmaları yakın zamanda tamamlamayı amaçlıyor.

Bölge halkı ise Konuklu’da yeni yol açma çalışmaları yapan Haliliye Belediyesi’ne ve Başkan Fevzi Demirkol’a teşekkürlerini iletti.

Güncelleme Tarihi: 10 Mart 2016, 10:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142