Harran'da kaç kilometre yol asfaltlandı?

Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Harran'da asfaltlanan yol miktarını açıkladı.

Harran'da kaç kilometre yol asfaltlandı?
banner206

 Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Harran kırsalında devam eden çalışmaları yerinde inceledi. Kırsalda bu yıl 84 kilometrelik yol ağının tamamlandığını belirten Başkan Çiftçi, toplamda 192 kilometrelik yol hedefinin belirlenen planlama ölçüsünde devam ettiğini söyledi.

 

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Harran temasları çerçevesinde Yamaçalı ve Parapara kırsal mahallelerine giderek burada Kırsal Hizmetler Daire Başkanlığı tarafından devam eden grup yol çalışmalarını inceledi. Gezisi sırasında vatandaşlarla sohbet eden Başkan Çiftçi, Harran'a her alanda gereken ilgiyi gösterdiklerini söyledi.

Grup yollardaki uygulamaların planlama ölçüsünde devam ettiğini belirten Başkan Çiftçi, yaptığı değerlendirmesinde, "Tüm ilçelerimiz bizim için önemlidir. İlçe kırsalındaki vatandaşlarımızın refahına da son derece önem veriyoruz. Bu anlamda Kırsal Hizmetler Daire Başkanlığımız diğer ilçelerimizde olduğu gibi Harran'da da çok güzel işler gerçekleştiriyorlar. Bu yıl ki çalışmalar kapsamında 84 kilometrelik asfalt yapıldı ve bunu yıl sonuna kadar 192 kilometreye çıkartacağız. Büyükşehir ile birlikte kırsalımız altın çağını yaşıyor. Bizler de vatandaşlarımızın hizmetkarları olarak çalışmaların takipçisi olmayı sürdürüyoruz" diye konuştu. 

Güncelleme Tarihi: 18 Temmuz 2017, 15:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142