Harran genç Başkan ile yükselişte…

Harran genç Başkan ile yükselişte…
banner206

Harran Belediyesi tarafından Bükdere kırsal mahallesinde yürütülen kilitli parke taşı döşeme çalışmaları sona erdi. 

Harran Belediyesi Fen işlerine bağlı ekipler, kırsal mahallelerde başlattığı kilitli parke taşı döşeme çalışmalarını sürdürüyor. Çalışmaların startının verildiği Süleyman Demirel mahallesinden sonra  Tahılalan, Gözele , İmambakır, Aralı ve Bükdere mahallelerinde  kilitli parke taşı çalışmaları sona erdi. 

Program dahilinde kırsal mahallelerde kilitli parke taşı döşeme çalışmaları Buğdaytepe mahallesinde devam ediyor. Harran Belediye başkanı Mahmut Özyavuz beş yılın sonunda üst yapısı bitmeyen mahallenin kalmayacağını belirterek bugüne kadar 100 bin metrekare kilitli parke taşı döşemesi yaptıklarını ve çalışmaların devam edeceğini belirtti.

Başkan Özyavuz yaptığı açıklamada; Harran ilçemizde hummalı bir şekilde gecemizi gündüzümüze katarak ilçemizi geliştirmek ve güzelleştirmek adına tüm imkânlarımızı seferber ederek çalışıyoruz. Bütün enerji ve eforumuzu bu yolda harcıyoruz. Bükdere mahallemizde başlattığımız kilitli parke taşı döşeme çalışmalarımız bitti. Diğer mahallelerimizde çalışmalarımız devam ediyor. Dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner278

banner142