HDP'den AK Partiye geçtiler...

HDP'den AK Partiye geçtiler...
banner206
Ceylanpınar'ın köklü ailelerinden Tuğubi Aşireti'ne bağlı Artuk Ailesi ve akrabaları HDP saflarından ayrılarak AK Parti'ye geçti. Artuk Ailesi 24 Haziran'da AK Parti'yi destekleyecek.

Ceylanpınar Belediye Başkanı Menderes Atilla'nın girişimleri meyvesini vermeye devam ediyor. Ceylanpınar'da 24 Haziran seçimi öncesinde HDP'den AK Parti'ye katılımlar sürüyor. Seçim çalışmalarını sürdüren Başkan Menderes Atilla, Artuk Ailesi ve akrabaları  ile görüşerek AK Parti saflarına geçmesini sağladı. 

BAŞKAN ATİLLA VE AİLE ÜYELERİ PARTİ DE BULUŞTU

Ceylanpınar Belediye Başkanı Menderes Atilla'nın girişimleri sonucunda Ak Parti saflarına geçen ilçenin ileri gelen ailelerinden olan Artuk Ailesi ve akrabaları daha önceden HDP saflarında yer alıyordu. Başkan Menderes Atilla, İlçe Başkanı Halid Şimşek, başkan yardımcıları, meclis üyeleri ve partililer ile beraber Artuk Ailesi ve akrabaları parti binası önünde bir araya gelerek katılımlarını resmileştirdiler. Yaşanan katılıma hem partililerin hem de vatandaşların ilgisi yoğun oldu.

"HİLAL'İN YANINDA DUYMAK BİZİM İÇİN DİNİ BİR VAZİFEDİR DİYEREK AK PARTİ SAFLARINA GEÇTİLER"

Ceylanpınar Belediye Başkanı Menderes Atilla, Artuk Ailesi ve akrabalarının hak ve batılın savaşında hakkın yanında yer alacaklarını ifade etti. Atilla, "Bundan bir hafta önce hepiniz şahit oldunuz HDP aday adayı Halil Kesmez parti saflarımıza katıldı. HDP hem meclis üyesi hem de belediye başkan yardımcısı Muzaffer Acet o da akraba ve dostları ile geldi. Hak ve batılın savaşında dedi ki artık hakkın yanında yer alacağım. Ceylanpınar'ın ileri gelenlerinden Artuk Ailesi'ne mensup Cemil Artuk ve akrabaları bugün partimize geldiler, bizlere katıldılar. Allah onlardan razı olsun diyorum, gücümüze güç kattılar. Şu anda cereyan eden Haç ile Hilal'ın savaşını görmüşler. Bu savaşta Hilal'in yanında duymak bizim için dini bir vazifedir diyerek AK Parti saflarına geçtiler" dedi.

"HİZMETLER LİDERİMİZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN VE AK PARTİ İLE OLDU"

AK Parti İlçe Başkanı Halid Şimşek, ülke de yapılan bütün hizmetlerin AK Parti döneminde yapıldığını belirterek, "Partimize katılımlar sürüyor, gün ve gün çoğalıyoruz. Peki, bunun sebebi nedir? Bizler hepimiz el ele vererek, hepimiz bir olduğumuzu belirterek çalıştığımız zaman inanın meyvesini alıyoruz. Ceylanpınar'da yapılmayan hizmet kalmadı. Türkiye'de yapılmayan hizmet kalmadı. Hizmetleri size anlatmaya kalksan sabahtan akama kadar bitiremeyiz. Bu hizmetler liderimiz Recep Tayyip Erdoğan ve Ak Parti ile oldu. Biz geçtiğimiz gün Ramazan Bayramı'nı kutlayacağız ve Allah'ın izniyle 25 Haziran sabahı da hep beraber özgürlüğün bayramını kutlayacağız" diye konuştu.

"HERKES ELİNİ VİCDANINA KOYSUN OYUNU KULLANSIN"

Cemil Artuk, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın birçok hizmet yaptığını ve bundan dolayı herkesin kendisine oy vermesini gerektiğinin altını çizerek, "Bu kulu davada liderimiz Recep Tayyip Erdoğan sayesinde eskiden hepimiz Avrupa duy sesimizi diye haykırırken şimdi de Avrupa kes sesini diyoruz. Böyle bir liderimiz varken, böylesine dünyaya meydan okuyan bir lider varken, herkes elini vicdanına koysun oyunu kullansın. 1995'te İstanbul'da liderimiz Recep Tayyip Erdoğan ile Mısır Çarşısı'nda bir fotoğraf çekerken inşallah seni başımızda görürüz dedik. Bugün ise Reis-i Cumhur oldu. Belediye Başkanımız Menderes Atilla'yı da daha yukarılarda görmek isteriz" şeklinde konuştu.Güncelleme Tarihi: 20 Haziran 2018, 11:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner278

banner277