Hilvan Belediye Meclis üyelerinden ‘Barış Pınarı Harekâtı’na Destek

Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık başkanlığında toplanan Belediye Meclis üyeleri Türk Silahlı Kuvvetlerinin Suriye’nin doğusuna düzenlemiş olduğu ‘Barış Pınarı Harekâtı’na destek mesajı verdi.

Hilvan Belediye Meclis üyelerinden ‘Barış Pınarı Harekâtı’na Destek
banner206

Başkan Bayık ‘Türkiye’nin barış, istikrar ve huzuruna karşı büyük tehdit oluşturan PKK, DEAŞ ve YPG gibi terör örgütlerinin faaliyetlerini sonlandırıp yurtlarında zulüm ve baskı görmüş Suriyelilerin topraklarına dönmelerini sağlamak için Türk Silahlı Kuvvetlerimizin(TSK) düzenlemiş olduğu ‘Barış Pınarı Harekâtı’nı Belediye Meclis üyelerimizle birlikte destekliyoruz. Her türlü terör yapılanmasının planlarını bozan, huzur ve güvenliğimizi güvence altına alan askerlerimizi Allah muvaffak etsin. Dualarımızla her zaman yanında olduğumuz ordumuza her türlü desteği vermeye hazırız’ açıklamasında bulundu.

Halitoğulları; ‘Barış Pınarı Harekatı’ huzur harekatıdır

Hilvan Belediyesi Meclis üyesi Mehmet Halitoğulları ‘Türkiye’nin bekası ve bütün insanlığa karşı düzenlemiş olduğu eylemler kapsamında PKK, PYD ve DAEŞ gibi terör unsurlarını yok etmek amacıyla Türk Silahlı Kuvvetlerimizin Suriye’ye düzenlemiş olduğu ‘Barış Pınarı Harekâtı’na tam destek veriyorum. Ordumuzun amacı Türkiye’nin güney sınırında oluşturulmaya çalışılan terör koridorlarını yok etmek, Suriye’nin toprak bütünlüğünü korumak ve bölge halkının huzurunu sağlamaktır’ dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142