Hilvan Belediyesi takdir topladı

Hilvan Belediyesi takdir topladı
banner206
Hilvan Belediyesi Çin’in Wuhan kentinde ortaya çıkan ve kısa sürede küresel bir tehdit haline gelen Coronavirüs (Covid-19) salgını ile mücadele kapsamında aldığı tedbirlerle örnek Belediye oldu.
Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler insan hayatını tehdit eden Coronavirüs salgınına karşı kamu kurumları, sağlık ocakları, eczaneler ve ATM’lerde yapmış olduğu dezenfekte çalışmalarından dolayı büyük takdir topladı.
Sağlık görevlileri Hilvan Belediyesine teşekkür etti
Virüs ile mücadelede Hilvan Belediyesinin yapmış olduğu çalışmalar ile ilgili memnuniyetini dile getiren sağlık personelleri ‘Salgının ortaya çıktığı günden beri tedbirleri elden bırakmayan ve haftanın belirli günlerinde sağlık ocaklarını düzenli bir şekilde dezenfekte eden Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler ve talimatları veren Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık’a sonsuz teşekkürlerimizi iletiyoruz’ ifadelerine yer verdi.
Hijyen çalışmaları mesai gözetmeksizin devam edecek
İlçe merkezinde hijyen çalışmalarının her geçen gün artarak devam edeceğini vurgulayan Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık yaptığı yazılı açıklamada ‘Kısa sürede dünyaya yayılan ve insan hayatını tehdit eden Coronavirüs (Covid-19) salgınına karşı tedbirlerimizi elden bırakmıyoruz. Coronavirüsünün Türkiye sınırlarına kadar yayılmaya başladığı günden beri halkımızın sağlığı için tüm personellerimizle birlikte topluma açık alanlar başta olmak üzere ilçemizin bütün alanlarını temizleyip dezenfekte ettik. Temizlik İşleri müdürlüğüne bağlı ekiplerimiz tarafından merkez ve kırsal mahalle ayrımı yapmadan cami, pazar yeri, kamu kurumları, toplu taşıma araçları, sağlık ocakları, ATM’ler, eczaneler ve TEİAŞ hizmet binası dezenfekte edildi. Salgından korunmak için vatandaşlarımızın dezenfekten kullanım kurallarına uyup toplu alanlardan uzak durmaları hem kendileri hem de sevdikleri için hayati derecede önemlidir. Çalışmalarımız virüs tehlikesi bitene kadar devam edecek’ dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142