İçme suyu yenileme çalışmaları devam ediyor

.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, ŞUSKİ Genel Müdürlüğü, Şanlıurfa merkez ve ilçelerde vatandaşların alt yapı sorununu çözmek için çalışmalarını özverili bir şekilde sürdürüyor.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi ŞUSKİ Genel Müdürlüğü, Karaköprü'deki altyapı çalışmalarına aralıksız devam ediyor. ŞUSKİ, çalışmalarında tüm altyapı problemlerini göz önüne alarak uzun soluklu çözümler üreterek planlı, projeye bağlı kalarak tekniğine uygun şekilde sahada uyguluyor.

Yürütülen çalışmalar kapsamında ilçenin çeşitli mahallelerinde yeni yerleşim alanlarının hızla yükselmesi ile beraber mevcut alanlarda revizyon gerçekleştirerek içme suyu ihtiyacını gidermek için hızlı ve planlı şekilde çalışmalar yaparak su problemleri ortadan kaldırılmaktadır.

İçme suyu hat döşeme çalışmalarında ekipler eskiyen hatları yenileyerek vatandaşlara daha sağlıklı içme suyu temini için sahada çalışmalarını uygulayarak uzun vadeli çözümler sunuyor. Yapılan bu çalışmalarla su kesintilerinin önüne geçilmesi hedefleniyor.Güncelleme Tarihi: 20 Temmuz 2017, 16:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142