İhtiyaç sahipleri için açıldı

İhtiyaç sahipleri için açıldı
banner206
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, kent genelinde ihtiyaç sahiplerinin giyim ihtiyacını karşılamak üzere giyim mağazalarına bir yenisini ekleyerek, kent merkezinde 5’inci giyim mağazasıyla bütün ihtiyaç sahiplerine el uzatıyor.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesinin yapmış olduğu yardımların yanı sıra Yardım Eli Derneği, AK Parti İstanbul İl Başkanlığı, Ak Partili Belediyeler ve Hayırseverler tarafından gelen yardımların ihtiyaç sahiplerine dağıtılacağı Giyim Mağazasının açışını gerçekleştiren Başkan Güvenç, ihtiyaç sahibi çocuklarla bir araya geldi.

Açılışın ardından yaptığı açıklamada Sosyal Belediyecilik anlayışlarının öneminin altını çizen Başkan Güvenç,  “Açılan giyim mağazasında ihtiyaç sahibi vatandaşlar belirlenerek; Mont, Kazak, Pantolon, Ayakkabı gibi yardım malzemeleri dağıtılacak” dedi.

 

Başkan Güvenç, Çocukların Sevincine Ortak Oldu

Giyim mağazasının açılışını gerçekleştiren Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç, giyim mağazasını gezerek, mağazaya gelen ihtiyaç sahibi ailelerin çocuklarına giysilerini verdi. mağazada bulunan çocuklara ayakkabı ve mont giydiren Başkan Güvenç, çocuklara çeşitli oyuncaklar hediye ederek, sevinçlerine ortak oldu.

Büyükşehir Belediyesinin Gıda mağazasının yanında giyim mağazasını da açtıklarını ve ihtiyaç sahiplerine ulaşmayı hedeflediklerini kaydeden Başkan Güvenç, “Sosyal Belediyecilik anlayışıyla fakirimizin ve fukaramızın ihtiyaç sahiplerinin yanındayız ve yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.

 

Güvenç, STK’lara ve AK Partili Belediyelerimize Teşekkür Ediyorum

Hayırseverlerin yapmış olduğu yardımlardan dolayı teşekkür eden Başkan Güvenç, ”Yardımeli Derneğimiz giyim mağazamız için 1 TIR giyim malzemesi,  Kocaeli Büyükşehir Belediyemiz 1 TIR Giyim malzemesi ve AK Parti İstanbul İl Başkanı Aziz Babuşcu ‘Üşüyorum, Yardım Edin’ kampanyası çerçevesinde 600 ayakkabıyı giyim mağazamıza yardım etmiştir. Teşekkür ediyorum duyarlı davranışlarından dolayı... Buradaki malzemeler ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza ayakkabısı olmayan üşüyen çocuklara yardım olarak ulaştırılacaktır” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 20 Ocak 2015, 13:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142