İnovasyon belgesi dağıtıldı.

.

İnovasyon belgesi dağıtıldı.
banner206
 Şanlıurfa Valisi İzzettin Küçük, İnovasyona Dayalı Genç Girişimci Geliştirme Projesi kapsamında düzenlenen sertifika dağıtım törenine katıldı.

 

Kosgeb ve Esnaf ve Sanatkârlar Derneği tarafından Şair NabiKültür Merkezinde düzenlenen sertifika törenine Vali İzzettin Küçük’ün yanı sıra Şanlıurfa Milletvekili Zeynep Karahan Uslu da katıldı.

 

Törende bir konuşma yapan Vali İzzettin Küçük,Şanlıurfa’nın her sektörde atağa kalktığını belirterek ortaya çıkan fırsatların değerlendirilmesini bunun için de yarınlara hazırlıklı olmak gerektiğini ifade etti. “Şanlıurfa’nın yarınları çok parlak, pozisyonunuzu alın” sözleriyle konuşmasını sürdüren Vali Küçük, pozisyon alabilmenin en önemli ayaklarından birinin de girişimcilik kurslarından yararlanmak olduğunu kaydetti. Bu tür kursların doğacak fırsatları daha net görebilme imkanısağlayacağını sözlerine ekleyen Vali İzzettin Küçük, kurslara katılan tüm katılımcılara ve emeği geçenlere teşekkür etti.

 

Törende konuşan Milletvekili Zeynep Karahan Uslu ise: “Kendini ifade etmek, kendini gerçekleştirmek isteyen bireylerin ve toplumsal grupların değişen Türkiye’de hakkettikleri kanatları işte bu girişimcilik kurslarıyla elde edeceklerdir” dedi.

 

Konuşmaların ardından kurslara katılanlara Vali İzzettin Küçük ve diğer davetliler tarafından sertifikaları verildi.


Güncelleme Tarihi: 07 Temmuz 2014, 15:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142