KAŞİP yine yaptı yapacağını!

KAŞİP yine yaptı yapacağını!
banner206
Siverek Devlet Hastanesi'nde işlerine son verilen 6 güvenlik görevlisi, Kamu Şirket Personelleri Derneği'nin girişimiyle yeniden işlerine döndü. 

OSMAN KAYA
Gerek Şanlıurfa'da ve gerekse yurdun dört bir yanında işten çıkarılan taşeron işçilerin haklarını savunan genel merkezi Şanlıurfa'da bulunan  Kamu Şirket Personelleri Derneği (KAŞİP), taşeron işçilerinin umut kapısı olmaya devam ediyor. Daha önce işten çıkartılan çok sayıda işçiyi yaptığı görüşmeler neticesinde yeniden işlerine dönmelerini sağlayan KAŞİP Genel Başkanı Hakan Aydın, bu kez de Siverek Devlet Hastanesi'nde 6 güvenlik personelinin işlerine son verilmesi olayına el attı. İşten çıkartılan 6 taşeron işçinin başvuruda bulunduğu KAŞİP Genel Başkanı Aydın, yetkililer ile yaptığı görüşmeler neticesinde mağdur olan bu işçilerin yeniden görevlerine geri dönmelerini sağladı. 
Aydın, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, işten çıkartılan 6 personelin yeniden işlerine kavuşmalarından dolayı mutlu olduklarını belirterek, bu konuda desteği geçen Siverek Kaymakamı Hamza Erkal ve Şanlıurfa Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Cihan Ekmen'e teşekkür etti.
Aydın, bundan önce olduğu gibi bundan sonra da taşeron işçilerinin yanında olacaklarını söyledi. 

Güncelleme Tarihi: 07 Temmuz 2014, 02:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner278

banner277