Kaya'dan Çiftçi'ye teşekkür...

.

Kaya'dan Çiftçi'ye teşekkür...
banner206
 Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya, Şanlıurfa’nın geleceği için toplumsal birlikteliğe önem veren Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi’ye teşekkür etti.

Şanlıurfa’nın sorunları ve geleceği için Büyükşehir Belediyesi tarafından organize edilen  ve Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi’nin Sivil Toplum Kuruluşları Temsilcileri ile bir araya geldiği toplantıda Büyükşehir Belediyesi’nin yaptığı ve yapacağı projeler ve hizmetlerle  ilgili  sunum yapıldı.

Toplantının ardından açıklama yapan Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya, toplantının oldukça verimli geçtiğini ve bu toplantıların Büyükşehir Belediyesi tarafından belirli aralıklarla  düzenli olarak tekrar edileceğini söyledi.

Şanlıurfa’nın Büyükşehir olmasının ardından belediyenin yükünün daha da arttığını kaydeden Başkan Kaya; "Büyükşehir ile birlikte  il merkezinden  ilçelere ve en ucra mahallelerimize kadar hizmet götürülüyor. Alt yapı, çevre temizliği, yeni yolların yapılması gibi hizmetler durmadan devam ediyor. Bu çalışmalar da Şanlıurfamızın daha yaşanabilir bir kent olması açısından önemlidir.  Sivil Toplum Kuruluşları ve halkın isteklerini göz önünde bulundurarak Şanlıurfa’nın geleceği için toplumsal birlikteliğe önem veren Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Nihat Çiftçi’ye kurumum ve şahsım adına teşekkür ediyorum. Şanlıurfamızın mega projelere ihtiyacı var. Büyükşehir Belediye Başkanımızın yapacağı bütün mega projelerde yanında olacağız.  Temennimiz Şanlıurfa’nın kalkınması ve geleceği için yapılan bu tür toplantıların artarak devam etmesidir.” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 07 Aralık 2016, 14:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142