Kaymakam kriz geçirdi

Kaymakam kriz geçirdi
banner206

Hilvan Kaymakamı Çoşkun Doğan Kalp krizi geçirdiği ileri sürüldü.

Patates dağıtımı yaparken fotoğrafları sosyal medyada paylaşım yapılan Kaymakam Doğan, bu sabah kalp krizi şüphesi ile Şanlıurfa Mehmet Akif İnan devlet Hastanesi'ne sevk edildi. Burada tetikleri yapılan Kaymakamın servise alındığı ve durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatları doğrultusunda stoklarda bulunan gıda yiyeceği olan 1.250 bin top patates ve 300 bin ton soğan yurt genelinde ihtiyaç sahiplerine dağıtılmaya başlandı.

Şanlıurfa'da da bu yardımlar yapılmaya başlandı fakat Hilvan ilçesinde ilçe Kaymakamı Coşkun Doğan, patates yüklü kamyondan indirilen bir çuval ile ihtiyaç sahibi bir kadınla poz verip fotoğraf çektirmesi tepkilere neden oldu. 

En sert tepki ise AK Parti Gaziantep Milletvekili MKYK üyesi Şamil Tayyar'dan geldi.

Twitter hesabından aynı fotoğrafı paylaşarak Kaymakam Coşkun Doğan'a hadsiz diyen Şamil Tayyar tepkisini şu sözlerle dile getirdi;  

"Hükümet, salgının tahribatını azaltmak için ihtiyaç sahiplerine patates, soğan ve çeltikten oluşan 2.2 milyon tonluk gıda yardımı yapıyor. Bir hadsiz çıkıp bu insani tavrı şovuna malzeme yapıyor. Bir çuval patatesle poz vermek, neyin nesi? Yapmamız gereken çok iş var, çook!"

Milletvekili Tayyar'ın yanı sıra birçok hesaptan tepkilerin geldiği görüldü.

URFASTAR

Güncelleme Tarihi: 14 Nisan 2021, 23:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner277