'Keşke ben ölseydim' diye ağladı

'Keşke ben ölseydim' diye ağladı
banner206
Adana'da boşanmak istediği için tartıştığı Urfalı eşi 45 yaşındaki İmhan Kılıç'ı tabanca ile kalbinden vurarak öldüren pazarcı 53 yaşındaki Ahmet Kılıç, tutuklandı. Cezaevine gönderilen Kılıç, "Keşke ben ölseydim" diyerek gözyaşı döktü.

Merkez Yüreğir İlçesi'nde oturan Ahmet Kılıç, pazarcılık yaparken tanıştığı kadınla ilişki yaşamaya başladı. 3 çocuk annesi İmhan Kılıç kocasının ihanetini öğrenince, Ahmet Kılıç "Pişmanım, bir seferlik bir şeydi, ayrıldım" diyerek af diledi. Çift, Ahmet Kılıç'ın kadınla bir daha görüşmemesi konusunda anlaşıp barıştı.

Ancak İmhan Kılıç, bir süre sonra eşinin ilişki yaşadığı kadının hamile olduğunu ve ilişkilerini sürdürdüğünü öğrenince boşanma kararı aldı. İmhan Kılıç, geçen pazar günü de bu kararı eşi Ahmet'e anlattı. Çift arasında tartışma çıktı. Tartışmanın büyümesi üzerine İmhan Kılıç, yatak odasına girip kapıyı kilitledi. Kapıyı açmasını isteyen Ahmet Kılıç, iddiaya göre belindeki ruhsatsız tabancayı çıkarıp kapıya ateş etti. Kurşun kapının arkasındaki kadının kalbine isabet etti. Ağır yaralanan İmhan Kılıç, eşi Ahmet ile kızları Meryem Kılıç tarafından götürüldüğü hastanede öldü.

 

'ÇOK PİŞMANIM'

Polis, acil servis önünde gözyaşı döküp sinir krizleri geçiren Ahmet Kılıç'ı gözaltına adı. Ahmet Kılıç, cinayet bürosundaki sorgusunda suçunu itiraf etti. Birlikte yaşadığı kadının hamile olduğunu belirten Ahmet Kılıç şunları anlattı:

"Başka bir kadınla ilişkim vardı. Eşim, bunu öğrenmiş. Ayrılmamı istemişti, ben de ilişkimi bitirdiğimi söyleyip devam ettim. Nikahsız eşim hamile kaldı. İmhan bunu da öğrenip, ayrılmak istediğini söyledi. Aramızda tartışma çıktı, tartışma sırasında odaya girdi, kapıyı kilitledi. Kapıyı açmasını söyledim, beni dinlemedi. Ben de ruhsatsız tabancayı alıp kapıya doğru ateş ettim. Keşke ben ölseydim, çok pişmanım."

Eşi tarafından öldürülen İmhan Kılıç'ın cenazesi, Şanlıurfa'da gözyaşları arasında toprağa verildi.

Adana Emniyet Müdürlüğü'ndeki sorgusunun ardından çıkartıldığı mahkemece tutuklanan Ahmet Kılıç, cezaevine götürülürken "Keşke ben ölseydim. Böyle olmasını hiç istemezdim. Benim ciğerim yanıyor" diyerek gözyaşı döktü.

Güncelleme Tarihi: 08 Kasım 2016, 15:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142