Kocası, Tatlıses’in dişlerini dökmüş

Kocası, Tatlıses’in dişlerini dökmüş
banner206

İbrahim Tatlıses ile aynı soyadı taşıyan türkücü Seda Tatlıses, boşanma davası açtığı eşinin kendisine şiddet uyguladığını belirterek "Yumruk attı, dişlerim döküldü" dedi.

Türkücü İbrahim Tatlıses ile aynı soyadı taşımasıyla tanınan şarkıcı Seda Tatlıses, boşanmak istediği menajer eşi Uslu K.'dan kendisini dövdüğü iddiasıyla şikayetçi oldu. Savcılık, Uslu K. hakkında "Tehdit, yaralama ve hakaret" suçlarından 1 yıl 3 aydan 5.5 aya kadar hapis istemiyle dava açtı.

 

"DİŞLERİM DÖKÜLDÜ"

Seda Tatlıses ifadesinde, "Eşim bana sürekli hakaretler ediyor. Şiddet uyguluyor. Eşime benden bu kadar rahatsız oluyorsan boşanalım dedim. Bunun üzerine çeneme yumruk attı. Öyle böyle yumruk değildi dişlerim döküldü, ağzıma sekiz dikiş atıldı. Sonra da benden boşanırsan seni öldürürüm diye tehdit etti. Bağırınca komşular beni kurtardı" dedi.

 

"4 ERKEK BİRDEN ÜSTÜME ÇULLANDI"

Uslu K. ise, "Olay günü eşimi aradım bana komşuda olduğunu, yanına gitmemem gerektiğini söyledi. Çocuğumu görmek için eve gittim. Kapının arkasına saklanmış 4 erkek birden üstüme çullandı. Beni dövdüler. Sokağa çıktım bir dükkana saklandım. Sonrasında polisler geldi. Ben eşimi dövemedim. Kendisi nasıl yaralanmış bilmiyorum. O karmaşa da darbe almış olabilir" diyerek hakkındaki suçlamaları kabul etmedi.

 

HATIRA FOTOĞRAFI ÇEKTİRMİŞLERDİ

Şarkıcı Seda Tatlıses, soyadı benzerliği olan ünlü türkücü İbrahim Tatlıses ile hatıra fotoğrafı çektirmişti.

 

Haberler.com

Güncelleme Tarihi: 18 Mayıs 2016, 09:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142