Kombine fiyatları açıklandı...

.

Kombine fiyatları açıklandı...
banner206
 Kombine fiyatları belli oldu

Şanlıurfaspor sezonluk kombine fiyatları belirlendi

2014-2015 sezonunda Şanlıurfaspor'un GAP Arena stadında oynayacağı maçların tamamını izlemek için kombine almanız yeterli olacak.

PASSOLİG Kartına yüklenecek olan kombine fiyatlarışu şekilde açıklandı:

Gold Tribünü: 500 TL 

Numaralı Tribünü: 250 TL 

Maraton Tribünü: 100 TL

Kale arkası Tribünleri: 50 TL

Kombinemi Nasıl Alırım?

14 Nisan 2014te yürürlüğe giren 6222 sayılı Sporda Şiddet ve Düzensizliğin Önlenmesine Dair Kanunuyarınca PASSOLİG Kart olmadan kombine kart sahipleri dahil hiçbir taraftar stadyumlara giremeyecektir.

Kombine almak için PASSOLİG Kartınızın başvurusunu tamamlayıp, ödemesini gerçekleştirmeniz yeterlidir. PASSOLİG Kart'ınız tarafınıza teslim olduktan sonra kartınıza para yükleyebilir kombine alımınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Kombineler, www.passo.com.tr sitesinden ve satın almak istediğiniz kombine kart sahibi takımların stadyum gişelerinden satılacaktır.

PASSOLİG Kartınız varsa veya başvurunuzu tamamladıktan sonra, www.passo.com.tr sitesinde üye ola tıklayarak bir defaya mahsus üyeliğinizi oluşturunuz. Bunun için www.passolig.com.trsayfasında kart almak için kullandığınız TC kimlik numaranızı ve cep telefonu numaranızı kullanınız.

Üyeliğinizi oluşturmanızın ardından artık istediğiniz takımın kombinesini www.passo.com.trdekiyönlendirmeleri takip ederek kolaylıkla alabilirsiniz.

PASSOLİG Kart başvurusu içinhttps://www.passo.com.tr/tr

PASSOLİG Kartınız varsa www.passo.com.trsitesinden kombine satın almak içinhttps://www.passo.com.tr/tr

Güncelleme Tarihi: 24 Temmuz 2014, 01:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142