KRT'den yeni müjdeler! O isimler de geliyor

KRT'den yeni müjdeler! O isimler de geliyor
banner206

KRT Genel Müdürü gazeteci Adnan Bulut dün akşam Gürkan Hacır, Barış Yarkadaş, İsmail Saymaz ve Elfin Tataroğlu'nun ‘Şimdiki Zaman’ programını artık KRT'de yapacaklarının müjdesini vermişti. Bulut'tan yeni müjdeler geldi: Uğur Dündar ve Erol Mütercimler de ‘Şimdiki Zaman’da olacak.
KRT Kültür TV yeni program, yeni formatlar ve transferlerle 2021'e daha güçlü adımlarla giriyor.

KRT Genel Müdürü gazeteci Adnan Bulut www.krttv.com.tr'deki köşe yazısında KRT'nin izlenme oranları hakkında bilgi verdi. Bulut, "KRT televizyonu 2021’e oldukça iddialı ve güçlü bir kadro ile giriyor. İzlenme oranımız gün geçtikçe artıyor. AKP’nin reklam hortumu bağlayıp suni beslediği milyonlarca lira aylık bütçeli yayın kuruluşları nefesimizi enselerinde hissetmeye başlamıştı geçtiğimiz aylarda.

Şimdi rahatlıkla söyleyebilirim ki, besleme televizyonları artık sıkça geride bırakıyoruz. AB grubu izlenme oranlarında kesin bir üstünlüğümüz var besleme medyaya karşı. Toplam izleyici oranlarında ise çok iyi oranlara ulaştık." diye yazdı.
"KRT EMEKÇİLERİ YAYINCILIĞIN HASINI YAPMAYI SÜRDÜRÜYOR"

Kısıtlı bir bütçe ile çok büyük işler yapıldığını vurgulayan Bulut, "Çok deneyimli bir kadroyla, az bütçeyle KRT ekibi büyük işler yapıyor.

Reklam almakta sorun yaşadığımız bir gerçek. Çünkü reklam piyasası iktidar baskısı altında ya da göbekten iktidara, yani tek adam rejimine bağlı. Tüm bu yoksunluklara rağmen KRT TV emekçileri namuslu, dirençli bir kararlılıkla gazeteciliğin, yayıncılığın en hasını yapmayı sürdürüyor." ifadelerini kullandı.

"Gürkan Hacır, Barış Yarkadaş, İsmail Saymaz ve Elfin Tataroğlu ‘Şimdiki Zaman’ programını artık KRT’de yapacaklar. Yayınlandığı günlerde büyük izlenme oranlarına ulaşan, bağımlılık yapan ‘Şimdiki Zaman’ı KRT’de görmekten çok mutlu olduğumu ve çok da kutlama aldığımı belirtmek isterim" diyen Bulut yeni müjdeleri de açıkladı.

UĞUR DÜNDAR, EROL MÜTERCİMLER...

Bulut, "Şimdiki Zaman’a büyük ustamız Uğur Dündar’ın katkı sunmaya devam edeceğini beyan etmesi de beni ayrıca gururlandırdı. Büyük Usta’nın KRT ekranına çok yakışacağını biliyor ve mutlu oluyorum. Mutluluğumu da sizinle paylaşıyorum. Erol Mütercimler ağabeyim de programda yine doğruları en yalın, en cesur haliyle dile getirmeye devam edecek. Kötülerin canını sıkmayı, can acıtmayı sürdürecek. İyilerin de yüreğini ferahlatacak, kuşkunuz olmasın. Hoş geldiler, safa geldiler. KRT’ye güç kattılar. Sağolsunlar…." diye yazdı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142