Markette ortalık karıştı

Markette ortalık karıştı
banner206

 Şanlıurfa'da, alışveriş yaptıktan sonra aldığı ürünleri market arabası ile eve götürmesine izin vermeyen müşteri ve yakınları ile 3 kişi gözaltına alındı.

Olay, dün gece Esentepe Mahallesi'nde meydana geldi. Markete eşi ve çocukları ile gelen kimliği tespit edilemeyen bir kişi alışveriş yaptı. Müşteri alışveriş ardından satın aldığı ürünleri market arabası ile yakında olduğunu söylediği evine götürmek istedi. Marketin özel güvenlik görevlisi, kimlik bırakılması halinde buna izin verebileceğini söyledi. Bu nedenle aralarında tartışma çıktı. Kısa sürede büyüyen tartışma arbedeye dönüşünce, müşteri cep telefonuyla yakınlarını arayarak yardım istedi.

Bir süre sonra 5 kişi otomobille tartışma çıkan markette geldi. Bu kişilerin de katıldığı tartışma kavgaya dönüştü. İddiaya göre, ellerinde sopa bulunan kişiler ile market görevlileri arasında çıkan kavga sırasında tedirgin olan müşteriler, alışverişi bırakarak dışarı kaçtı. İhbarı üzerine markete gelen polis, kavgaya karıştığı saptanan 3 kişiyi gözaltına aldı. Olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.

Güncelleme Tarihi: 07 Eylül 2014, 10:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142