Oto Galericiler Sitesi için toplandılar

.

Oto Galericiler Sitesi için toplandılar
banner206

Oto Galericiler Sitesi için yapımı devam eden yeni sitenin sorunlarının çözümü için Şanlıurfa Valisi Güngör Azim Tuna başkanlığında geniş katılımlı bir toplantı gerçekleştirildi.

Valilik Toplantı Salonunda gerçekleştirilen toplantıya Vali Güngör Azim Tuna’nın yanı sıra; Vali Yardımcısı Ufuk Akıl, İl Jandarma Komutanı Mustafa Kemal Timuroğlu, İl Emniyet Müdürü Veysal Tipioğlu, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Abdülkadir Acar, Oto Galericiler Dernek Başkanı Mustafa Doğanlar, Kooperatif Başkanı Mehmet Yaşar Bozkurt ve Telekom, elektrik ve doğalgaz dağıtım şirketlerinin temsilcileri katıldı.

Kurumlar tarafından yeni sitede devam eden çalışmalar hakkında bilgilerin paylaşıldığı toplantı sonunda bir açıklama yapan Vali Tuna: “ Yeni sitenin mevcut durumu gözden geçirildi, ilgili kurumlar tarafından sorunlar konuşuldu. Gereken taşınmanın bir an önce yapılması için özellikle Büyükşehir Belediyemizin altyapı ve yol çalışmaları, Dedaş, Telekom ve doğalgaz hatlarının koordineli bir şekilde yeni siteye ulaştırılması noktasında kooperatif yönetimiyle de görüşülerek bunların yapacağı yükümlülükler konuşuldu. Tüm kurumların yapacağı işler Valiliğimiz ve Büyükşehir Belediyemizin koordinasyonuyla bundan sonra takip edilecek. Valiliğimizin hemen yanında hem şehir trafiğine hem de görüntü anlamında bu site artık rahatsızlık veriyor. Galericilerimiz de bunun farkında, onlar da bir an önce taşınmak istiyorlar. Herkes üzerine düşeni yapmaya hazır ve bu durum bizleri memnun ediyor.  Biz de bu işi en kısa zamanda sonuçlandırmak için ilgili kurumlar arasındaki koordinasyonu takip edeceğiz” dedi.

 

 

Güncelleme Tarihi: 20 Şubat 2017, 13:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142