Özyavuz, "İlaçlama ekiplerimiz 7/24 görev başında'

Özyavuz, "İlaçlama ekiplerimiz 7/24 görev başında'
banner206

Harran Belediyesi ekipleri, Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz'un talimatlarıyla merkez ve kırsal mahallelerde sivrisinek, karasinek ve haşerelere karşı ilaçlama çalışmalarına devam ediyor. Başkan Özyavuz, ilaçlama timinin 7/24 görev başında olduğunu belirterek, vatandaşlardan gelen taleplere de ekiplerin anında cevap verdiğini kaydetti.

Harran Belediyesi ekipleri, havaların ısınmasıyla başlatılan vektörle mücadele çalışmalarını sürdürüyor. Ekipler, sivrisinek, karasinek ve haşere larvalarıyla mücadelede hummalı bir çalışma temposu içerisine girerken çalışmalar vatandaşların da takdirini topluyor.

Gündüz ve gece saatlerinde ekiplerin ilaçlama çalışmalarını sürdürdüğünün altını çizen Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz, ilaçlama timinin 7/24 görev başında olduğunu ve bu yönde vatandaşlardan gelen taleplerin ekiplerce anında yerine getirildiğini belirtti.

Eş zamanlı olarak merkez ve kırsal mahallelerde çalışmaların devam ettiğini ifade eden Başkan Özyavuz yaptığı açıklamada, “Merkez mahallelerimizde vektörle mücadele kapsamında ilaçlama çalışmalarımız sürerken, Sütlüce, Çatalhurma, Tahılalan, Kütüklü, Beşikli, Sıralı, Kuruyer ve Ballıca kırsal mahallelerimizde de haşere ve sineklere karşı ilaçlama çalışmalarımız devam ediyor. Ekiplerimiz program dâhilinde tüm mahallelerimizde ilaçlama çalışmalarını sürdürecektir.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 19 Mayıs 2021, 13:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142