Özyavuz talimat verdi, çalışmalar hızlandı

.

Özyavuz talimat verdi, çalışmalar hızlandı
banner206

Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz’un talimatı doğrultusunda ilçeye bağlı mahallelerde yaşanan sorunlar bir bir çözülüyor. Bu kapsamda Harran'da şuanda birçok mahallede yollara  kilitli parke döşeniyor. 

31 Mart 2019 seçimlerinde Harran Belediye Başkanı seçilen Mahmuz Özyavuz, tarihi Harran İlçesinin modern bir ilçeye dönüştürebilmek için var gücüye çalışıyor. Türkiye’nin en genç belediye başkanları arasında yerini alan Başkan Özyavuz, önceliği üstyapıya veriyor.

Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz’un “Merkez ve Kırsal mahalle ayırımı yapılmayacak ” talimatı ile yol yapım çalışmalarına hız veren Harran Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, merkez Süleyman Demirel mahallesinde kilitli parke taşı çalışmalarına devam ediyor.

Başkan Mahmut Özyavuz’un talimatlarıyla belediye ekipleri ilçe genelindeki hummalı çalışmalarını merkez ve kırsal mahalle ayrımı gözetmeksizin sürdürüyor. Yol açma, stabilize, parke ve bakım onarım çalışmalarını yürüten ekipler, yaptığı çalışmalarla da vatandaşların taktirini topluyor.

Merkez ve kırsal mahallelerde devam eden yol yapım çalışmalarıyla ilgili açıklamalarda bulunan Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz; Vatandaşlarımızın özellikle kışın çamur yazın da tozdan dolayı yaşadığı mağduriyeti gidermek için ekiplerimiz çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Halkımızın yaşam standartlarını yükseltecek faaliyetleri de ara vermeden sürdüreceğiz. Gerek kırsal gerekse de merkez mahallelerimizde program dâhilinde hizmet götüreceğiz. Hedefimiz modern bir kent inşa etmektir. “ şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142