Özyavuz'un paylaşımı dikkat çekti

Özyavuz'un paylaşımı dikkat çekti
banner206

MHP Genel Başkanı Bahçeli "Böylesi kırılgan bir dönemde İçişleri Bakanı Sayın Süleyman Soylu'nun istifa niyeti sürdürülen mücadele ruhunu sekteye uğratma riski taşımaktadır." açıklamasında bulundu.

Milliyetçi Hareket Partisi Lideri Devlet Bahçeli'nin açıklamaları şu şekilde;

Türkiye her alanda çok yoğun ve sıcak bir mücadelenin içindedir. Bilhassa yeni tip Koronavirüs (KOVİD-19) salgınını engellemek amacıyla devlet-millet dayanışması en üst seviyededir. Aynı zamanda bugünkü sancılı ortamda seferberlik ruhuyla hareket edilmektedir.

Terörden ekonomiye, bölgesel sorunlardan küresel dayatmalara varıncaya kadar ülkemiz muazzam bir iradeyle duruş göstermektedir. Böylesi kırılgan bir dönemde İçişleri Bakanı Sayın Süleyman Soylu’nun istifa niyeti sürdürülen mücadele ruhunu sekteye uğratma riski taşımaktadır.

Gelişmeler karşısında Sayın Bakanı’nın istifa kararının Sayın Cumhurbaşkanımız tarafından kabul edilmediği anlaşılmaktadır. Elbette takdir ve tasarruf Sayın Cumhurbaşkanımıza aittir. Milliyetçi Hareket Partisi mezkur istifanın kabul edilmemesinden ziyadesiyle memnundur.

Sayın Süleyman Soylu azimli, inançlı, dirayetli ve mücadeleci kişiliğiyle Türkiye’nin en hassas döneminde üstlendiği bakanlık görevini başarıyla yerine getirmiştir. Bizim temennimiz bu görevine kararlılıkla devamından yanadır.

ÖZYAVUZ'DAN DİKKAT ÇEKEN TWİTTER

iç İşleri Bakanı Süleyman Soylu'nun istifasının ardından, MHP'li Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz, dikkat çeken bir paylaşım yaptı. Devlet sensin. Alayı bilsin, vurgusuyla MHP lideri Devlet Bahçeli vr Bakan Soylu'yu etiketleyerek Twitter atan Başkan Özyavuz'un mesajı, kamuoyunda, Devlet Bahçeli'nin devreye gireceği şeklinde yorumlanmasına yol açtı. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142