Seyrantepe fırınlara kavuşuyor

.

Seyrantepe fırınlara kavuşuyor
banner206

Karaköprü Belediyesi tarafından Seyrantepe (TOKİ-Maşuk) mahallesinde vatandaşların fırın ihtiyaçlarını karşılamak için yaptırılan iki fırın hazır hale geldi. Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli fırınların işletim ihalesinin 3 Mayısta yapılacağını söyledi.

Karaköprü Belediyesi’nin ilçede yeni gelişen ve nüfusun en yoğun olduğu mahallelerinden Seyrantepe Mahallesinde (Maşuk- Toki bölgesi) vatandaşların fırın ihtiyacını gidermek amacıyla inşa edilen  2 adet fırının inşaatı tamamlandı. Toplu konutların artmasıyla nüfusunda hızla çoğalma meydana gelen bölgede fırın ihtiyacı olması nedeniyle Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli’nin talimatıyla 2 adet pide fırını ihaleyle inşa edildi.

İnşaatı tamamlanan fırınlarda inceleme yapan Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, fırınların işletim ihalesinin 3 Mayıs Çarşamba günü yapılacağının müjdesini verdi.

İnceleme sırasında açıklama yapan Başkan Baydilli, Seyrantepe’nin toplu konut bölgesi olması ve hızla büyümesi nedeniyle ihtiyaçlarının da arttığına dikkat çekerek, vatandaşların buradaki ihtiyaçlarını karşılamak için çalıştıklarını söyledi.

Başkan Baydilli şöyle konuştu: “Seyrantepe mahallemizde vatandaşlarımızın bizden fırın talebi oldu. Biz de vatandaşın mağdur olmaması adına burada 2 adet fırın yapımı ihalesini gerçekleştirdik, yapımına başladık ve bitirdik. Fırınlarımız vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde inşa edildi. Bu fırınlarımızın işletim ihalesini de 3 Mayısta yapıp vatandaşımızın hizmetine sunacağız. Bu fırınlar vatandaşlarımızın ihalesini gidermezse yeni fırınlar da yapmaya devam ederiz. Bu fırınlarımızın Seyrantepe’ye şimdiden hayırlı olmasını diliyorum.”

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli’ye fırın incelemesinde Ak Parti Karaköprü İlçe Başkanı Ahmet Aksoy ve Belediye Başkan Yardımcıları da eşlik etti.  

Güncelleme Tarihi: 28 Nisan 2017, 10:22
YORUM EKLE
YORUMLAR
VADANDAŞ
VADANDAŞ - 4 yıl Önce

BAŞKAN PAZAR YERİ OLSA İYİ OLACAK

SIRADAKİ HABER

banner195

banner142