Sizce bu kuyruk neyin olabilir?...

Sizce bu kuyruk neyin olabilir?...
banner206

Kurban Bayramı için vatandaşlar İstanbul Bahçelievler'de ki Urfalı işletmeye akın etti. Sıcak havadan korunmak için başlarına işletmeden dağıtılan kartonları şemsiye gibi koyan vatandaşların oluşturduğu kuyruk, metrelerce uzadı.

Piyasa değerinin altına baklava satışı yapan Şemsettin Baklavaları yine rekor kırdı. Günlük 2 tonun üzerinde satış yapan Şemsettin Baklavaları alan bir daha alıyor. Uzun kuyruklar oluşturan vatandaşlar fiyatından ve tadından memnun olduklarını dile getirmeyi ihmal etmediler. Tatlıcı önünde sıraya giren vatandaşlar yaklaşık yarım saatlik bekleyişin ardından istedikleri kadar tatlıyı alabiliyorlar.

Vatandaşların oluşturduğu uzun kuyruk havadan görüntülendi. Sıcak havadan bunalan vatandaşlar için dükkan sahibi karton ve kolonya dağıtıyor. Sosyal mesafe kurallarının dikkat edilemediği sırada bazı vatandaşların maske taktığı bazılarının ise takmadığı görüldü. Ucuz baklavadan alan vatandaşların bir çoğu, ilk önce şüphe ile yaklaştıklarını ancak yedikten sonra tadını beğendiklerini ifade ettiler.

Ucuz baklava kuyruğu havadan görüntülendi

"GÜNDE 2 TON BAKLAVA SATILIYOR"

Mağaza Sorumlusu Mehmet İpekli, "Cevizli baklavayı 19 TL, fıstıklı baklava 28 TL satıyoruz. Bizim diğer mağazalardan uygun olmamızın nedeni ham madde üreticisiyiz. Kar marjımızdan çok kısıyoruz. Bize göre baklava lüks değil herkesin evine girebilmesi için böyle fiyatlar veriyoruz. Bize gelen müşteriler hep memnun kalıyor. Günde toplu alımlarla 2 ton baklava satılıyor" diye konuştu.

İstanbul'da ucuz baklava kuyruğu! Fiyatını duyan kartonunu alıp sıraya giriyor

"MAHALLE ARASINDA YAPILAN BAKLAVACILAR GİBİ DEĞİL"

Yaklaşık 20 dakika baklava alabilmek için sırada beklediğini ifade eden İzzettin Kazan, "Bu dükkandan aldığım ürünler hem güzel hem uygun fiyatlı oluyor. Normalde mahalle arasında yapılan baklavacılar gibi değildir. Mahalle arasında satılan tatlılar hem pahalı hem güzel değil" diye konuştu. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142