ŞUSKİ'den anında müdahale...

ŞUSKİ'den anında müdahale...
banner206

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi ŞUSKİ Genel Müdürlüğü, Devteşti mahallesi Açıksu caddesi üzerinde bulunan Kına isale hattında meydana gelen ani su arızasını ekiplerin özverili çalışması sonucu çözüldü.

Şanlıurfa’da alt yapı hizmetleri anlamında 7/24 sürekli sahada kalıcı çözümler üreterek kendini gösteren ŞUSKİ Genel Müdürlüğü merkez ve kırsal mahallelerde kesintisiz içme suyu temini, kanalizasyon hat döşeme ve bakım ile onarım gibi faaliyetlerin yanı sıra ani içme suyu arızalarına da müdahale ederek kente hizmet etmeye devam ediyor.

GENEL MÜDÜR GÜLLÜOĞLU, SABAHA KADAR SÜREN ÇALIŞMALARI TAKİP ETTİ
Devteşti Mahallesi Açıksu Caddesi üzerinde bulunan Kına isale hattında meydana gelen ani su arızasını çözmek için gece başlayan çalışmaları bizzat yerinde personeller ile birlikte çalışmayı başta ŞUSKİ Genel Müdürü Muhammed Said Güllüoğlu, Genel Müdür yardımcısı Mehmet Uslu ve ilgili daire başkanlıkları ve teknik ekip takip ettiler.

İçme suyu hattındaki sorunun çözümü için geceden başlayan çalışmaları ekipler hızlı bir şekilde çözüme kavuşturdular. Arıza sonrası vatandaşların mağduriyet yaşamaması için şebekelere kısa sürede sular verilmeye başlandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142