ŞUTSO'dan flaş karar...

.

ŞUTSO'dan flaş karar...
banner206
 Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası (ŞUTSO) Darbe girişiminde şehit olan vatandaşlarımızın aileleri için başlatılan Dayanışma Kampanyası’na 50 bin TL’lik destek verecek.

Yönetim Kurulu Başkanvekili Kadir Kılıçoğlu başkanlığında bugün toplanan ŞUTSO Yönetim Kurulu, darbe girişiminde şehit olan vatandaşlarımızın ailelerinin acılarını hafifletmek ve acılarına ortak olmak adına Başbakan Binali Yıldırım’ın yayınladığı genelgeyle başlatılan Dayanışma Kampanyası’na destek için 50 bin TL yardım kararı aldı.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan ŞUTSO Yönetim Kurulu Başkanvekili Kadir Kılıçoğlu “Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimi sırasında şehit olan vatandaşların aileleri ile yaralanarak gazi olanlara yönelik, Başbakan Binali Yıldırım’ın yayınladığı genelgeyle başlatılan Dayanışma Kampanyası’na, Yönetim Kurulu Üyelerimizle birlikte Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası olarak 50 Bin TL’lik bir destek kararı aldık. Millet ve devlet kenetlenmesinin bir kez daha kendini gösterdiği bu Dayanışma Kampanyasına destek olmaktaki amacımız, şehit olan vatandaşlarımızın ailelerinin acılarını hafifletmek ve gazilerimizin yanında olduğumuzu hissettirmektir. Bu vesileyle Şehitlerimize Allah’tan rahmet, acılı ailelerine sabırlar, Gazilerimize de acil şifalar diliyoruz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 05 Ağustos 2016, 16:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner277