ŞUTSO’dan sağduyuya davet

 ŞUTSO’dan sağduyuya davet
banner206

Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası (ŞUTSO) son günlerde yaşanan olumsuzluklardan dolayı iş dünyasını ve vatandaşları sağduyuya davet etti.

Ülke gündeminde yer alan son dönemdeki gelişmelerin ekonomiyi olumsuz yönde etkilediğini söyleyen Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sabri Ertekin, “Son günlerde ülkemizin üzerinde büyük oyunlar oynanmaktadır. Türkiye’nin gelişmesini ve ilerlemesini istemeyenler, halkımızı birbirine düşürerek ülkeyi zayıflatmaya çalışmaktadır. Bu bir oyundur ve bizler bu oyuna gelmeyelim. Bu oluşturulan kaos ortamı ekonomiye büyük zarar vermekte ve geleceği görmekte sıkıntılar oluşturmaktadır” şeklinde konuştu.

Herkesi sağduyuya davet eden Ertekin, “Hiç kimseyi ötekileştirmeden dini, dili, ırkı ayırmaksızın, hep birlikte el ele verip hareket etmeliyiz. Bilmeliyiz ki ülkemizin ileriye gitmesi için herkesin çabalaması gerekir. Bizim istediğimiz hukukun üstünlüğünün kabul edildiği ve hiç kimsenin zulüm görmeyeceği bir ülkedir. Bunun için herkesi sağduyuya davet ediyoruz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 07 Şubat 2014, 18:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142