Tatlıses'e 'Urfalıyım Ezelden' teşekkürü

 Tatlıses'e 'Urfalıyım Ezelden' teşekkürü
banner206

Kanal D'nin yayından kaldırdığı “Urfalıyam Ezelden” dizisi Star TV'ye geçtiği ortaya çıkmıştı. Oyuncu Menderes Samancılar yaşanan olayı anlattı, İbrahim Tatlıses'e teşekkür etti.

Beyaz Tv’de ekranlara gelen Söylemezsem Olmaz programına telefonla katılan Samancılar şöyle konuştu.

Yayından kaldırılma kararından sonra, bir hafta boyunca sete çıkmadık. Kanal Da değişir her şey de değişir, böyle şeylere şaşırmıyoruz artık. Maalesef sistem böyle işliyor; çünkü acımasız kapitalizm böyle istiyor. Dizimiz bizim ekmek teknemiz. Çaycımızdan kamyon şoförümüze kadar, insanların birdenbire işsiz kalması çok kötü bir şeydi. Neyse ki yapımcımız işi kökten çözdü. İbrahim Tatlıses bizim kardeşimiz. Sağolsun bu süreç boyunca bizi bizden daha fazla destekledi.

 

TATLISES TEPKİ GÖSTERMİŞTİ

Dizinin yayından kaldırıldı haberinin ardından İbrahim Tatlıs sert tepki göstermişti. Tatlıses, "Herkesi irfan Şahin'i protesto ya davet ediyorum. Bizi abandone ettiler bu egolarını tatmin edemeyen yöneticiler.! Yuh. Şiir gibi yazılmış bir hikaye 'Urfalıyam Ezelden. Memleketimdir diye feryat etmiyorum. Ayrıca 'Benim Adım Gültepe'nin de arkasında durdum! E?? 'Urfalıyam Ezelden'in kadrosu bela, herkes bela oynamış. İçindeki dramı türküleri ben 'Urfalıyam' benim aklıma bile gelmedi böyle bir iş!" demişti.

Güncelleme Tarihi: 15 Kasım 2014, 10:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142