Ticaret Borsasıda Nevali ile protokol imzaladı

Ticaret Borsasıda Nevali ile protokol imzaladı
banner206
banner279

Şanlıurfa Ticaret Borsası ile Nevali Hotel arasında özel bir protokol anlaşması imzalandı. Buna göre Nevali Hotel'den hizmet alan ŞUTB üyeleri, kendilerine özel ayrıcalıklardan yararlanabilecek.

Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya ile Nevali Hotel Genel Koordinatörü Ömer Faruk Karınca arasında imzalanan protokolde, Şanlıurfa Ticaret Borsası’na kayıtlı misafirlere oda konaklamalarında özel fiyat uygulaması, restoran kullanımında yüzde 10, SPA merkezi kullanımında, düğün ve toplantı organizasyonlarında ise yüzde 15 indirim imkânı sağlanacak.

Atılan imzaların ardından konu ile ilgili değerlendirmede bulunan Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya, ‘’ Borsamızın kıymetli üyeleri için hemen her platformda çeşitli girişimlerde bulunuyoruz. Sunabilecek her türlü hizmet, sağlanabilecek her türlü destek için çalışmalarımızı titizlikle sürdürüyoruz. Üyelerimizin faydalanabileceği bu yeni protokole imza atmaktan mutluluk duyuyorum. Nevali Hotel Genel Koordinatörü Sayın Ömer Faruk Karınca’ya da bu protokole vesile oldukları için bütün üyelerimiz adına teşekkür ediyorum.’’ diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner142