TOKİ Site Yönetimini belirledi

.

TOKİ Site Yönetimini belirledi
banner206
Şanlıurfa’da görev yapan Basın Mensupları için Toplu konut İdaresi (TOKİ) tarafından Karaköprü ilçesi Akbayır Mahallesinde yaptırılan 7 bloktan oluşan 229 konutun hak sahiplerine teslim edilmesinin ardından Site Yönetim Kurulu da oluşturuldu.
TOKİ Basın Sitesinde toplanan Basın mensupları, TOKİ İstanbul B:ölgesinden görevlendirilen Baki Tunel öncülüğünde, Müteahhit Firma yetkilileri Ömer Ferhat Tavaş ile Bilal Çelik’in de hazır bulunduğu toplantıda, hazır bulunan konut sahiplerinde talipli olanlar diğer konut sahiplerinin de onayı ile önce her blok yönetimi, sonrasında Site Yönetim Kurulu ve Denetim Kurulu oluşturuldu.
Karaköprü TOKİ Basın Sitesi Yönetim kurulu Başkanlığına Müslüm Abacıoğlu getirilirken, Başkan Yardımcılığına Abdülkadir Türkeri, Muhasip üyeliğe de Halil Çap getirildi. 
Site Denetim Kurulu Başkanlığına da Ekrem Demirbilek getirilirken, Başkan Yardımcılığına Bubi Cengiz ve Muhasip Üyeliğe İbrahim Halil Özçınar getirildiler.
 Görevi üstlenen Site Yönetim Kurulu Başkanı Müslüm Abacıoğlu, Doğalgaz aboneliklerinin bir an evvel yapılabilmesi ve konut sahiplerinin de bir an evvel evlerine taşınabilmesi için öncelikle Doğalgaz Bayiine uğrayacaklarını ve gerekli işlemlerin başlatılmasını sağlayacağını söyledi.
Güncelleme Tarihi: 27 Ekim 2015, 20:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142