Üretim yapılan bölgeyi ziyaret etti

Üretim yapılan bölgeyi ziyaret etti
banner206
Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, İlçe Halk Eğitim Merkezi (HEM)’de tulum ve maske üreten atölyeyi ziyaret etti.
Başkan Ekinci, gönüllülük esasına göre Belediye ve Devlet Hastanesi için tulum ve maske yapan kadınları atölyede ziyaret ederek, İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Yağan ve Usta öğreticilerden bilgi aldı.
Belediye Başkanı Salih Ekinci, Gönüllülük esasına göre fedakârlık yaparak tulum ve maske üretimine katkı veren usta öğreticilere teşekkürlerini iletti.
Başkan Ekinci ,“ Koronavirüs tedbir ve önlemleri kapsamında belediye olarak üzerlerine düşen görevi yaptıklarını ve yapmaya devam ettiklerini belirterek,bu konuda hiçbir fedakarlıktan kaçınmayacağız” dedi.
Halk sağlığının herşeyden önemli olduğunu ifade eden Ekinci, Halkın sağlığı için belediye ekiplerinin adeta seferberlik ilan ettiğini söyledi.
Dezenfekte ve temizlik çalışmalarının ilçe genelinde her gün düzenli bir şekilde yapıldığına dikkat çeken Başkan Ekinci, zorlu süreci ilçe halkıyla el ele verip atlatacaklarını kaydetti.
Üretilen tulum ve maskeler, Belediye ve Hastanenin dezenfekte ve temizlik işlerinde kullanılacağı belirtildi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142