Urfa muhabiri de yaralandı...

Urfa muhabiri de yaralandı...
banner206

Barış Pınarı Harekatı başladığı günden bu yana bölgeden anbean görüntüler kaydeden İHA muhabiri Şinasi İnan, Şanlıurfa'nın Akçakale ilçesinde yanına düşen bir roketten meydana gelen patlama anımda şarapnel parçalarıyla başından yaralanarak harekatın ilk basın gazisi oldu. 

YILDIRIM ŞANS ESERİ KURTULDU...

Terör örgütü YPG/PKK Akçakale'de sivillere hain bir saldırı gerçekleştirdi. Sivillere hain saldırının gerçekleştiği bölgede fotoğraf çeken Takvim Gazetesi Haber Müdürü Mevlüt Yüksel Sabah gazetenin Şanlıurfa Muhabiri  Mehmet Yıldırım ve Akçakale Belediyesi'nde görevli İbrahim Arslan ile birlikte 1 dakika farkla ölümden döndüklerini söyledi.
Takvim Gazetesi Haber Müdürü Mevlüt Yüksel ile Sabah Gazetesi Muhabiri Mehmet Yıldırım yanlarında Akçakale Belediyesinde görevli İbrahim Arslan ile birlikte sınırın sıfır noktasında çekimler gerçekleştirdi.

Ekip çekim yaparken dinlendikleri yerin hemen yakınına teröristler tarafından havan mermisi atıldı.

Mevlüt Yüksel ölümden 1 dakika farkla döndükleri o anları şöyle anlattı:

Akçakale'de sadece bir dakika ile ölümden döndük..

Ben, Sabah Gazetesi Şanlıurfa muhabiri Mehmet Yıldırım ve Akçakale Belediyesi'nde görevli arkadaşımız İbrahim Arslan ile beraber, sınırın sıfır noktasında, soldaki kırmızı koltukta 10 dakika oturduk.

Şanlıurfa Muhabirimiz Mehmet Yıldırım "müdürüm kalk gidelim buradan.. Buralar tehlikeli olmaya başladı." dedi.. Bende hiç itiraz etmeden kalktım.. Uzaklaştık ve İbrahim Arslan'ı bir yere bırakmıştık..Yakında bir patlama sesi duyduk.. Ama önemsemedik..

Kent Parkı'nın oraya gelmiştik ki, İbrahim Arslan bir panikle beni aradı.. "Bir şey söyleyeceğim ama korkma." dedi.. Bende "Söyle ibrahim, bulunduğumuz yeri mi vurdular?" dedim. "Evet nereden bildin? 5 metre yanımız vuruldu. Bizi Allah korudu." dedi.."

Güncelleme Tarihi: 10 Ekim 2019, 21:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142