Urfa’da ‘ailenin gizli kahramanı’ semineri

.

Urfa’da ‘ailenin gizli kahramanı’ semineri
banner206

Sosyal Belediyecilik çalışmalarını sürdüren Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi bu çerçevede ''Ailenin gizli Kahramanı'' başlığıyla Şanlıurfalı kadınlara aile yapısı semineri verildi.

Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı tarafında kadın ve ailelilere yönelik ''Ailenin gizli Kahramanı'' seminerini Gençlik Uzmanı Ömer Ekinci sundu.

GAPTEM konferans salonunda gerçekleşen seminere, Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi'nin eşi Sema Çiftçi, Büyükşehir Belediyesi Meclis Başkan vekili Nihat Kılıç, Şanlıurfa Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Aysel Göncü ve aileler katıldı.

Açılışta konuşan Sema Çiftçi; "Büyükşehir Belediyesi olarak ailelerin ve kadınlarımızın bilinçlenmesi ve eğitimi konusunda her zaman vatandaşlarımızın yanındayız" dedi.

Daha sonra Gençlik Uzmanı Ömer Ekinci tarafında ''Ailenin gizli Kahramanı'' konulu konferansa geçildi. Ekinci; ''Ailenin gizli Kahramanı'' annelerin eğitimi ve bilinçlenmesinin çok önemli olduğunu vurgulayarak internet ile televizyonun aile ve gençlere verdiği zararları anlatı.

Ekinci, seminerin ardından soruları cevapladı. Daha sonra kitaplarını imzaladı.

Güncelleme Tarihi: 24 Şubat 2017, 11:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142