Vali Erin, Gazetecilerle Bir Araya Geldi

Göreve başlaması nedeniyle tanışma ve tebrik ziyaretlerini kabul eden Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin; Basın Yayın Enformasyon İl Müdürü Erdoğan GüvelBasın İlan Kurumu Mardin Şube Müdürü Adnan Günbeği, Güneydoğu Gazeteciler Federasyonu Başkanı Mehmet Çelik ve Şanlıurfa Çalışan Gazeteciler Derneği Başkanı Tahir Gülebak  ile yönetim kurulu üyelerini makamında ağırladı.
Güneydoğu Gazeteciler Federasyonu olarak Vali Erin’e hayırlı olsun dileklerini ileten Mehmet Çelik, federasyon üyesi gazeteler olarak her zaman yanlarında olacaklarını belirttiler.


Vali Abdullah Erin’in Şanlıurfa’ya atanmasının, Şanlıurfa için büyük bir şans olduğunu dile getiren Şanlıurfa Çalışan Gazeteciler Derneği Başkanı Tahir Gülebak ise, Vali Erin’i kalkınma ajansındaki görevinden itibaren izlediklerini, başarılarını takdir ettiklerini ifade ederek “Bu, Şanlıurfamız için gerçekten büyük bir şans. Biz de mutlu olduk. Özellikle bölgemizi bildiğiniz, bölge insanını tanıdığınız, hem Şanlıurfa hem de Türkiyemiz için faydalı olacağına inanıyoruz. Biz de Şanlıurfa Çalışan Gazeteciler Derneği olarak her zaman, günün yirmi dört saati devletimizin ve Valimizin yanınızda olacağımızı bilmenizi isteriz” şeklinde konuştu.


Gazetecilerin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile
getiren Vali Erin, “Şanlıurfamızın kalkınması, gelişmesi, birlik beraberliğimizin artması, kardeşliğimizin güçlenmesi anlamında büyük gayretleri ve çabası olan, çoğu zaman ihmal ettiğimiz ama önemli bir görev icra ettiğinizi bilerek hepinizi saygıyla selamlıyorum” diyerek, gazetecilerle sohbet etti.


Valilik toplantı salonunda gerçekleşen buluşmaya, Basın Yayın ve Enformasyon İl Müdürü Erdoğan Güvel, 
Basın İlan Kurumu Mardin Şube Müdürü Adnan Günbeği, Güneydoğu Gazeteciler Federasyonu Başkanı Mehmet Çelik ve yönetim kurulu üyeleri Rıdvan Fidan Yazıcı, Adnan Avuka, Ercan Atay, Atilla Durak ile Hatice Türkan, Şanlıurfa Çalışan Gazeteciler Derneği Başkanı Tahir Gülebak ile yönetim kurulu üyeleri Kadir Çelikcan, Mustafa Bayar, Mehmet Er, Halil Çap, Mehmet Demir, Müslüm Çap ve Mehmet Canbek katıldı.

Güncelleme Tarihi: 17 Temmuz 2017, 18:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142