Vali Yardımcısı Sezer, Urfa'ya veda ediyor

.

Vali Yardımcısı Sezer, Urfa'ya veda ediyor
banner206
Önce Hilvan Kaymakamlığı ardından Urfa Vali yardımcığı yapıp halkın gönlünde taht kurarak Urfa Vali Yardımcılığı görevine getirilen Uğur Sezer hafta sonu ayrılıyor. Vali yardımcılığı ve Şanlıurfa Organize Sanayi Bölgesininn gelişmesinde büyük emekleri olan Uğur Sezer’e sanayiler teşekkür etti. Şanlıurfa Valisi Güngör Azim Tuna ile Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İsmail Demirkol, Şanlıurfalılar adına Vali Yardımcısı Sezer’e plaket takdim etti.

Şanlıurfa Valisi Güngör Azim Tuna, Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyeti Toplantısına başkanlık etti. Vali Yardımcısı OSB Müteşebbis Heyeti Üyesi Uğur Sezer’in son kez katıldığı toplantıda, yükümlülüklerini yerine getirmeyen bazı işletmelerin yer tahsislerinin iptal edilmesi kararlaştırıldı. Şanlıurfa’da yatırım yapacak yeni yatırımcıların arsa tahsisleri ile alt yapı, su ve elektrik sorunlarının masaya yatırıldığı toplantıya, Vali Yardımcısı Tarık Açıkgöz ve yönetim kurulu üyeleri de katıldı. Heyet, toplantının ardından verilen akşam yemeğinde sanayicilerle buluştu.

Vali Tuna, Yalova’nın Armutlu İlçe Kaymakamlığına atanan Uğur Sezer’e bugüne kadar yaptığı hizmetlerden ötürü teşekkür ederek yeni görevinde başarılar diledi. Uğur Sezer’de, tüm sanayici işadamları ile Şanlıurfalılara teşekkür etti.

İşadamlarıyla bundan sonra daha sık biraraya geleceklerini belirten Vali Tuna: “Bundan sonraki toplantılarımızı, OSB’de yapmayı planlıyoruz. Her toplantımızı başka bir işletmede yaparak, sanayicimizin sorunlarını da yerinde tespit etmek istiyoruz. Şanlıurfa sanayisini güçlendirecek çalışmaları uyumlu bir şekilde hayata geçireceğiz. Şanlıurfa’da yatırım yapan ve yapmak isteyen tüm sanayicilere kapımız sonuna kadar açık” dedi.

Toplantıya, Vali Tuna’nın yanı sıra, Vali Yardımcısı Uğur Sezer, Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İsmail Demirkol, OSB Bölge Müdürü Yunus Emre Aksu,  Karacadağ Kalkınma Ajansı Şanlıurfa Koordinatörü Yunus Çolak, , OSB Müteşebbis Heyeti üyeleri ve sanayici işadamları katıldı. 

Güncelleme Tarihi: 15 Aralık 2016, 14:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142