Title of a News Article

Haliliye’de üst yapı çalışmaları sürüyor

Haliliye’de üst yapı çalışmaları sürüyor
banner206
banner279

Haliliye Belediyesi, ilçe genelinde devam eden yol atağı kapsamında kırsalda iki mahallede çalışmalarını devam ettiriyor.

Fen İşleri Müdürlüğü, Başkan Mehmet Canpolat’ın talimatları ile merkez ve kırsal ayrımı yapmaksızın üst yapı çalışmalarını sürdürüyor. Yol açma ve yol yapım çalışmaları ile bakım onarım hizmetleri ilçenin dört bir noktasında program eşliğinde sürdürülüyor. Çalışmalar kapsamında Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri; Yarımsu mahallesinde sathi kaplama asfalt, Dağyanı mahallesinde ise stabilize yol yapım çalışmalarını sürdürüyor. Mahalle içi yol yapım çalışmalarını hummalı şekilde sürdüren ekipler, çalışmalarını kısa sürede tamamlayarak, yeni yolları mahalle sakinlerinin hizmetine sunmayı amaçlıyor.  

Mahallede devam eden çalışmalardan duydukları memnuniyeti ifade eden Yarımsu mahalle muhtarı İbrahim Aksoy ile Dağyanı mahalle muhtarı Nusret Kubat, Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat’a teşekkür etti.  

Fen İşleri Müdürlüğünden yapılan açıklamada ise ilçenin konforu ve refahı için çalışmaların aralıksız olarak sürdürüleceği kaydedildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner142