Harran'da sıkı denetim

Harran'da sıkı denetim
banner206
banner279

Şanlıurfa’nın Harran ilçesinde Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz’un talimatıyla çalışmalarına devam eden Harran Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri fırın, market ve kasaplara yönelik rutin denetimlerini aralıksız olarak sürdürüyor. İlçede özellikle zincir marketlerinde de denetim yapılarak ürünler tek tek incelendi.

Harran Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz’un talimatıyla çalışmalarını sürdürüyor. Vatandaşların sağlığını ön planda tutarak çalışmalarına devam eden ekipler, ilçe merkezinde bulunan birçok işyerinde bugün de denetim gerçekleştirdi.

Kasap, fırın ve unlu mamulleri satışı yapan iş yerleri ile, marketlerde denetimlerde bulunan ekipler, özellikle hijyen konusunda esnafın titiz davranması gerektiği uyarısında bulundu.

Zabıta Müdürlüğü ekipleri, marketlerde satışa sunulan ürünlerin, etiket ve kasa fiyatlarının farklı olup olmadığı konusunda da denetimler yaptı. Gıda maddelerinin son kullanma tarihleri ve gramaj konularında da denetimlerini sürdüren ekipler tarafından işletmelere sağlık koşullarına mutlak suretle uyulması gerektiği de bildirilirken hijyen konusunda hassasiyet gösteren işletme sahiplerine teşekkür edildi.

Harran Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekiplerinin önümüzdeki günlerde de denetimlerine aralıksız olarak devam edeceği bildirildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner142