Kaymakam Duman, Hilvan'a veda etti

Kaymakam Duman, Hilvan'a veda etti
banner206

Hilvan İlçe Kaymakamlığından Van Tuşba’ya atanan Furkan Duman ilçeden ayrıldı.

İçişleri kararnamesi doğrultusunda Van Tuşba’ya atanan Kaymakam Furkan Duman için veda programı düzenlendi. Hilvan Öğretmen Evi’nde düzenlenen  programa Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık, Hilvan’da görev yapan yargı mensupları, meclis üyeleri, siyasi parti temsilcileri, STK başkanları, kanaat önderleri, muhtarlar ve kurum amirleri katıldı.

Öğretmen Evi’nde düzenlenen veda programında konuşan Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık ‘2 Yıldan beri ilçemizde görev yapan Kaymakamımız Furkan Duman ilçe merkezi ve kırsal mahallelerde yaptığı hizmetlerle halkımızın takdirini kazandı. Halkımız için yapmış olduğu özverili hizmetlerinden dolayı kendisine teşekkür eder, yeni görev yeri olan Van Tuşba’da başarılarının devamını dilerim dedi.

Veda programında vatandaşlarla bir araya gelen Kaymakam Furkan Duman yaptığı açıklamada ‘Göreve başladığım günden beri kendimi bir Hilvanlı olarak hissettim ve öyle davrandım. Hilvan’daki en büyük mutluluğum bütün kurum ve kuruluşlarla birlik ve beraberlik içinde yapmış olduğum hizmetler oldu. Bu birliktelik çok güzel bir sinerji oluşturdu. Hilvan’a yapmış olduğum hizmetlerden dolayı büyük mutluluk içerisindeyim. Bu anlamlı geceyi bizimle paylaştığınız için hepinize çok teşekkür ediyorum’ dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142