Selçuklu Belediyesi’nden Vergide Son Gün Uyarısı

Konya’nın merkez Selçuklu İlçe Belediyesi’nden yapılan açıklamada, Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi’nin ilk taksitlerini ödeme süresinin 31 Mayıs’ta sona erdiği hatırlatıldı.Selçuklu Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğü tarafından...

Selçuklu Belediyesi’nden Vergide Son Gün Uyarısı
banner206
Konya’nın merkez Selçuklu İlçe Belediyesi’nden yapılan açıklamada, Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi’nin ilk taksitlerini ödeme süresinin 31 Mayıs’ta sona erdiği hatırlatıldı.

Selçuklu Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, Emlak ve Çevre Temizlik Vergisinin Mayıs ve Kasım aylarında olmak üzere 2 taksitte ödendiği hatırlatılarak; “Mükelleflerimiz 31 Mayıs 2013 Cuma günü mesai bitimine kadar emlak vergisinin ilk taksitini TC kimlik numarası veya mükellef sicil numarası ile Selçuklu Belediyesi hizmet binası veznelerine, Konya Büyükşehir Belediyesi Koski Binası’nda bulunan Selçuklu Belediyesi veznelerine nakit veya kredi kartı ile ödeyebilirler. Ayrıca vatandaşlar kredi kartı ile yapılan işlemlerde isterlerse anlaşmalı bankaların kartlarına 6 taksite kadar ödeme imkanından faydalanabilirler. Ayrıca Türkiye’nin her yerindeki postanelerden 474142 nolu posta çeki hesabına mükellef sicil numarası ve T.C kimlik numarası eklenerek ödeme yapılabileceği gibi, isteyen mükelleflerimiz e-belediyecilik uygulaması kapsamında internet üzerinden www.selcuklu.bel.tr web adresinden de kredi kartı veya banka kartı ile de ödeyebilirler” denildi.

Açıklamada, süresi içinde ödenmeyen vergiler için 6183 sayılı kanun gereğince gecikme zammı uygulanacağı da kaydedildi.

Güncelleme Tarihi: 22 Mayıs 2013, 15:58
YORUM EKLE
YORUMLAR
melih yoldaş
melih yoldaş - 8 yıl Önce

siz emlak vergilerine korkunç zam yapın sonrada zamnında yatırılmıyor diye duyuru yapın

SIRADAKİ HABER

banner195

banner142