Beyazgül'den iş dünyasına davet

Beyazgül'den iş dünyasına davet
banner206

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, İstanbul'da katıldığı bir programda iş insanlarına Göbeklitepe'ye davet etti.

15. Kent ve Yaşam Ödülleri sahiplerini buldu. Arasında bilim insanları, kentleşme uzmanları ve sivil toplum örgütü temsilcilerinin yer aldığı 50 kişilik jürinin belirlediği ödül törenine Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül ve AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız da katıldı. İstanbul'da gerçekleşen ödül töreni, siyaset, iş dünyası ve sivil toplum temsilcilerini buluşturdu.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, ödül töreninde yaptığı konuşmasında katılımcıları Göbeklitepe'ye davet etti. Beyazgül konuşmasında ‘'Aranızda bulunmaktan dolayı mutluyum. Ödüllerini alan iş adamlarını, markaları ve teşebbüsleri kutluyorum. Siz değerli iş insanlarını Göbeklitepe'ye davet ediyorum'' ifadelerini kullandı.

Törende, 15. Kent ve Yaşam Ödülleri töreninde ‘yatırıma destek' ödülüne layık görülen HASİAD Yönetim Kurulu Başkanı ve İstanbul Sanayi Odası Meclis Üyesi Hüseyin Bozdağ ödülünü Beyazgül'den aldı.

Güncelleme Tarihi: 13 Haziran 2019, 15:22
YORUM EKLE
YORUMLAR
Urfalı
Urfalı - 2 yıl Önce

Ödül alan işadamları, Göbeklitepeye fabrikamı kuracaklar!!!

betül can
betül can - 2 yıl Önce

Sıkıldık artik göbekli tepeden oraya gelmek için para lazim oda olmadığını için orayı nasıl keşfi edelim insanlar hepsi açlik sınırına gelmiş koyun can derdinde kasap et derdinde mimilet iş istiyor ekmek eve götürme derdinde sen giti orda otur iş bulduklarında göbekli tepe gelsinler

betül
betül - 2 yıl Önce

Sizler varlık içinde insanlar zorluk içinde ey işi olmiyan biri nasil gelsin göbekli tepeye tutmuş gelin oraya önce faliyet olsun onu halkla diyin sonra gelin gezin diyin kimde para var gezmek için

SIRADAKİ HABER

banner195

banner142