Bir kez daha aynı sofrada buluştular...

Bir kez daha aynı sofrada buluştular...
banner206

Haliliye Kaymakamlığı himayesinde Haliliye Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından şehit ve gazi yakınlarına iftar yemeği programı düzenlendi.
Haliliye ilçe Kaymakam Ali Yılmaz ve eşi Esra Eligüzeloğlu Yılmaz, programda tüm şehit aileleriyle tek tek ilgilendi. İlçe Kaymakamı Yılmaz, yıl boyunca düzenli olarak şehit ve gazi ailelerinin bizzat kendisi tarafından ziyaret edildiğini, varsa sorunlarının dinlendiği ve çözümü için gereken her türlü çalışmanın yapıldığını belirtti. Kaymakam Ali Yılmaz; “Gerek terörle mücadele kapsamında şehit düşen güvenlik personelinin, gerek gazilerimizin gerekse de 15 Temmuz hain darbe girişimi sırasında göğsünü tanklara siper ederek şehit düşen veya gazi olan vatan evlatlarının milletin sinesinde her zaman ayrıcalıklı bir yeri olduğunu ve şehitlerin hiçbir zaman unutulmayacağını” da sözlerine ekledi. 

Şehit Aileleri Derneği başkanı Mehmet Yavuz da bir konuşma yaparak Haliliye Kaymakamlığı’nın şehit ve gazilere olan hassasiyetli çalışmalarından dolayı teşekkürlerini iletti, şehit ve gazi ailelerine yönelik yaptıkları çalışmaları anlattı.

Programa ilçe kurum müdürlerinin yanı sıra iki yüz şehit ve gazi yakını da katıldı.

URFASTAR

Güncelleme Tarihi: 29 Mayıs 2019, 09:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142