Çiftçi: ' Biz büyük bir aileyiz'

Çiftçi: ' Biz büyük bir aileyiz'
banner206
 Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çitçi'nin eşi Sema Çiftçi, Büyükşehir Belediyesi tarafından tespit edilen ve daha önceki süreçlerde gıda, giyim ve hijyen yardımının yapıldığı maddi olanakları kısıtlı ailelerle iftarda buluştu. 
Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi'nin eşi Sema Çiftçi, maddi olanakları kısıtlı ailelerle düzenlenen iftar yemeğinde buluştu. Büyükşehir Belediyesi Sosyal Yardım Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından saha çalışmaları sırasında tespit edilen ve gıda, giyim ile hijyen yardımının yapıldığı ailelere yönelik düzenlenen iftar yemeğine ev sahipliği yapan Başkan Eşi Sema Çiftçi, özellikle çocuklarla yakından ilgilenerek onlara oyuncaklar dağıttı. 
Cumhuriyet Sosyal Tesislerinde gerçekleştirilen iftarın ardından çocuklar parklardaki oyun gruplarında vakit geçirirken, Başkan Eşi Sema Çiftçi ise aile bireyleri ile sohbet ederek sıkıntılarını dinledi. 
Başkan eşi Çiftçi iftarın ardından yaptığı kısa değerlendirmesinde, "Biz, tüm Şanlıurfa olarak büyük bir aileyiz. Kadınlarımızın sıkıntısı ile dertlenen bir ekibiz. Birbirimize uzattığımız yardım elinin birlikteliğimizin devamını getirmesini diliyorum. İftarımıza katılan tüm kardeşlerimize teşekkür ediyorum" dedi.

Güncelleme Tarihi: 10 Haziran 2017, 13:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142