Ekinci'den anlamlı ziyaret

Ekinci'den anlamlı ziyaret
banner206

   Viranşehir Belediyesi Şehit anneleri ve eşleri Anneler Günü’nde unutmadı

Şehit anneleri ve eşleri Anneler Günü’nde unutulmadı Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci Anneler Günü’nde şehit annelerini ve eşlerini unutmadı. Viranşehir'de ikamet eden annelere ziyarette bulunan belediye ekipleri hediye ve gül takdim ederek Anneler Günü’nü kutladı.

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci Anneler Günü’nde şehit annelerini ve eşlerini unutmadı. Viranşehir ilçe merkez ve kırsalında ikamet eden annelere ziyarette bulunan Başkan Ekinci hediye ve gül takdim ederek Anneler Günü’nü kutladı. Vatanın birliği ve bütünlüğü için gözünüm kırpmadan şehit olan vatan evlatlarının eşlerine ve annelerine ziyaret gerçekleştirerek, Anneler Günü’nü kutlayan Viranşehir Belediye başkanı Salih ekinci belediye başkan yardımcısı Mehmet Ragıp yıldırım Viranşehir şehit ve gaziler dernek başkanı seyit mücahit seyit , Viranşehir'de ikamet eden 16 şehit ailesinin gününü verdiği hediyeler ile kutladı.

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci “Şehit annesi demek, bir Vatan’ın annesi demektir. Kahraman şehitlerimizi rahmetle anıyor, böyle bir evlat yetiştirdiğiniz için sizlere sonsuz minnettarlığımızı sunuyoruz. Biz her zaman yanınızdayız. Anneler Günü’nüz kutlu olsun” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142