Hayatlı evin hayaleti 2 sahnelendi

.

Hayatlı evin hayaleti 2 sahnelendi
banner206

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu ‘Hayatlı Evin Hayaleti 2' adlı oyunu ile ilçe turnelerine devem ediyor.

Siverek ilçemizle başlayan ilçeler turnesi Akçakale ilçe Anadolu imam hatip lisesi konferans salonunda vatandaşlarımızın yoğun bir ilgiyle karşılandı. Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu izleyicilerin beğenisini topladı.

Şanlıurfa'da sanatın her alanında hizmetlerini halka sunan Büyükşehir Belediyesi, tiyatroda da gitmedik ilçe bırakmıyor. Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu tarafından her hafta kent merkezinde yapılan gösterilerini ilçelere de yayan tiyatro ekibi, turneni bir sonraki durağı Akçakale ilçemiz oldu.

Akçakale ilçemiz 'Hayatlı Evin Hayaleti 2' adlı oyunu ile sanatseverlerin karşısına çıkan Şehir Tiyatrosu, uzun süre alkış aldı. Akçakale sanat sevenler kendilerine tiyatro izleme imkanı sunan Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi'ye teşekkür etti.

Büyükşehir Şehir Tiyatrosu ekibinin önümüzdeki haftalarda devam edeceği turnelerin tarih ve adresleri ise şöyle: 14 Şubat Viranşehir Gençlik Merkezi, 21 Şubat Birecik Enver Nebihe Karaata Kültür Merkezi, 28 Şubat Bozova Çok Amaçlı Sinema Salonu, 07 Mart Hilvan Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi, 14 Mart Ceylanpnar Tigem Sinema Salonu Ve 23 Mart Halfeti Gençlik Merkezinde olacak.

Güncelleme Tarihi: 08 Şubat 2017, 16:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142