İpekyol Gençlik Merkezinde güzel gelişme

.

İpekyol Gençlik Merkezinde güzel gelişme
banner206

 Şanlıurfa Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü KADİM Projesi kapsamında Şanlıurfa Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’ ne bağlı İpekyol Gençlik Merkezi üyelerine ’Sosyal Güvenlik Reformu ve Kayıt dışı İstihdamla Mücadele çalışmaları’ konulu seminer verdi.

Şanlıurfa Sosyal Güvenlik İl Müdürü gençlere hitaben yapmış olduğu konuşmada, “Sosyal Güvenlik Kurumu olarak gençlerimizin Sosyal Güvenlik alanında bilinçlenmelerini ve bu konuya gereken hassasiyeti göstermelerini istiyoruz. Hayat gerçekten risklerle dolu zor zamanlarınızda yanınızda olabilmemiz için sizin ve ailenizin mutlaka ve mutlaka sigortalı çalışmayı tercih etmesi gerekmektedir. Aklınızda Sosyal Güvenlik ile ilgili olarak hiçbir soru işareti kalmamalı. Bununla ilgili olarak müdürlüklerimize gelerek öğrenmek istediklerinizi sorup öğrenebilirsiniz” dedi.
Şanlıurfa Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğünce özellikle gençlere yönelik yapılan bilgilendirme ve bilinçlendirme faaliyetleri kapsamında gençler arasında farkındalık oluşturmak ve sigortalı çalışmaya teşvik etmek amacıyla İpekyol Gençlik Merkezi üyelerine 30 Mart sunum yapıldı.
Seminere İl Müdürü İsmail Ünlü ve gençlik merkezi üyeleri katıldı.
İpekyol Gençlik Merkezi Müdürü Müslüm AKTABUR SGK İl Müdürü İsmail Ünlü ye teşekkür etti 
Güncelleme Tarihi: 31 Mart 2016, 21:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner277