Osmanlı Turan Ocakları Urfa'da da kuruldu

Osmanlı Turan Ocakları Urfa'da da kuruldu
banner206

2009 yılında ilk adımları atılan Osmanlı Turan Ocakları'nın Şanlıurfa İl Başkanlığı kuruldu. Ocak İl Başkanı Mustafa Açma, perşembe günü gerçekleştirilecek açılışa tüm Şanlıurfa halkını davet etti. 

AK Parti ve MHP ittifakına desteği ile bilinen Osmanlı Turan Ocakları'nın Şanlıurfa İl Başkanlığı geçtiğimiz gün gerçekleştirilen yönetim kurulu ile göreve başladı. Vizyonunu bir yandan 'siyaset Üstü' bir hareket olarak tanıtırken, bir yandan da 'Kara Devirdeki AK Osmanlıyız' sloganı ile yola çıkan Osmanlı Turan Ocakları'nın Şanlıurfa İl Başkanlığı Perşembe günü gerçekleştirilecek açılışla yoğun bir katılımı aynı çatı altında buluşturacak.
Çoğunlukla Başkanlık Sistemi ve Yeni Anayasayı savunan görüşleri ile ön plana çıkan Ocağın Şanlıurfa İl Başkanı ise Mustafa Açma oldu.

Perşembe günü gerçekleştirilecek açılışa tüm şehir halkını davet eden Açma, yaptığı kısa değerlendirmesinde “Birlik Kardeşlik ve Dayanışma bizim için vazgeçilmezimiz olacaktır. Bizler Osmanlı Turan Ocakları olarak Türkiye genelinde başlattığımız Birlik, Kardeşlik ve Dayanışmamızı Şanlıurfa'mızda da sürdüreceğiz. Çıkmış olduğumuz bu kutlu yolda bizlere gönül veren tüm dava arkadaşlarıma canı gönülden teşekkür ediyorum” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142